online

i

Autor: pixabay.com

Edukują zielonogórzan przez internet - to bezpieczne i wygodne

2021-06-15 19:10

Obostrzenia sanitarne są luzowane, zielonogórzanie powoli wracają do normalności, ale wiele cyklicznych eventów pozostaje w sferze wirtualnej.

Na bezpieczeństwo stawia także zielonogórski oddział Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny.

Obecnie z racji sytuacji pandemicznej nie odbywają się stacjonarne wydarzenia, ale nie zwalniamy tempa i wszystkie działania przenieśliśmy do Internetu. Zachęcam, żeby odwiedzać nasz fanpage na Facebooku

- mówi Marta Michałek z IFMSA-Poland Zielona Góra.

Studenci kierunków medycznych organizują akcje dla siebie nawzajem, ale stawiają także na edukację wszystkich zielonogórzan.

Na nasz profil wrzucamy posty tematyczne, posty o profilaktyce, edukacyjne. I informacje o tym, co będzie się działo w najbliższym czasie. Wszyscy mają dostęp do ciekawych webinariów - nie trzeba być studentem medycyny, żeby posłuchać. Każdy z nas powinien się edukować stale i do końca życia

- dodaje studentka.

A jeśli sytuacja epidemiologiczna się poprawi, już wkrótce do Zielonej Góry wrócą takie akcje jak Tramwaj zwany pożądaniem czy Zdrowie pod kontrolą, gdzie każdy zielonogórzanin może skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: [email protected] !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Źródło: Edukują zielonogórzan przez internet - to bezpieczne i wygodne