POWER szuka wolontariuszy - sprawdź się w marketingu!

2021-08-10 15:24 Martyna Janas
marketing
Autor: pixabay.com

Stowarzyszenie POWER zajmuje się aktywizacją zawodową mieszkańców województwa lubuskiego. Warto promować projekty, które zapewniają chętnym wielostopniową pomoc.

Stowarzyszenie POWER prowadzi projekty finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Ich uczestnicy przyznają, że dzięki nim radykalnie zmieniają swoje życie. Pomoc obejmuje doradztwo zawodowe czy opłacenie szkoleń i znalezienie stażu zawodowego oraz pracy.

Dzięki naszym projektom osoby bezrobotne mogą wejść na rynek pracy. Udział w projekcie polega na aktywizacji danej osoby poprzez szkolenia, a następnie zdobycie doświadczenia, a docelowo zatrudnienia. Są takie historie, że przyszła do nas pani, która smażyła naleśniki gdzieś w budce nad jeziorem, a porozmawiała z naszym doradcą zawodowym i teraz pracuje w studio tatuażu

- mówi Agnieszka Popławska ze Stowarzyszenia POWER.

Udział w projektach unijnych jest bezpłatny, a otrzymana pomoc może mieć dużu wpływ na życie mieszkańców naszego regionu. Stowarzyszenie nie ukrywa, że potrzebuje rąk do pomocy - właśnie w kwestii docierania z informacjami o projektach do potencjalnych zainteresowanych.

Te projekty leżą i czekają. Niestety nie mamy jeszcze bardzo rozwiniętej siatki komunikacyjnej, strony internetowej, więc nie tak łatwo dotrzeć nam do Lubuszan. Przydaliby nam się wolontariusze, którzy pomogliby to rozpromować. Organizuje się różne targi - można by otworzyć nasze stanowisko, rozdawać ulotki...

- dodaje Popławska.

Zarząd stowarzyszenia przygotowuje pewne zmiany i nastawia się na rozwój - nie wyklucza więc, że wolontariat w POWER może prowadzić do zatrudnienia w organizacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: [email protected] !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?