Czadoman uszczęśliwił żonę i kolegę. Trudne rozstanie gwiazdy disco polo

Czadoman - uszczęśliwił żonę i kolegę. Trudne rozstanie gwiazdy disco polo/facebook.com/Czadoman

08-07-2019

Czadoman uszczęśliwił żonę i kolegę. Trudne rozstanie gwiazdy disco polo

To koniec pięknej przygody. Kilka dni temu pisaliśmy o trudnej decyzji Czadomana. Od dziś moje kochane, wspaniałe, słodziudkie, śliczniutkie (...)w rękach nowego właściciela!   - czytamy na Facebooku Pawła Dudka. Gwiazdor disco polo uległ namowom ukochanej spełnił jej prośbę, ale nie ukrywa smutku.

Czadoman sprzedaje luksusowy samochód! Wszystko przez żonę!

Czadoman uszczęśliwił żonę i kolegę. Trudne rozstanie gwiazdy disco polo

Kilka dni temu na Facebooku Czadomana pojawił się post z ogłoszeniem o sprzedaży luksusowego Chevroleta Camaro, ulubionego auta artysty. Dziurę w brzuchu wierciła żona Pawła, więc zapadła decyzja o sprzedaży. Chętnych do kupna auta za 99 000 było sporo jednak pierwszy był kolega Czadomana. Wokalista nie ukrywa smutku. Na swoim profilu na portalu społecznościowym napisał tak:
Od dziś moje kochane, wspaniałe, słodziudkie, śliczniutkie #Camaro w rękach nowego właściciela! Dziękuję Wszystkim za udostępnienie aukcji z moim autem, nie spodziewałem się aż tak dużego zainteresowania!  Najszybszy jednak był mój kolega, niech go cieszy tak jak mnie...

Wiadomo jednak,że natura nie znosi próżni. Dlatego już zastanawiamy się jakim samochodem Czadoman zastąpi Camaro, no i co na to żona?

disco polo
Czadoman
Paweł Dudek
Czadoman żona
Czadoman samochód