Trudno w to uwierzyć  - Jennifer Lopez skończyła 50 lat! [KARIERA,MĄŻ,DZIECI,WIEK]

Trudno w to uwierzyć - Jennifer Lopez skończyła 50 lat!/YouTube.com/Jennifer Lopez

24-07-2019

Trudno w to uwierzyć - Jennifer Lopez skończyła 50 lat! [KARIERA,MĄŻ,DZIECI,WIEK]

Wielokrotnie była wybierana najpiękniejszą kobietą na świecie i najbardziej wpływową gwiazdą.Wciąż jest najlepiej zarabiającą latynoską w Hollywood.Wydała 8 studyjnych płyt i zagrała w wielu kinowych hitach. Patrząc na Jennifer Lopez trudno uwierzyć,że przeżyła pół wieku!

Piękni i Młodzi w studiu nagrań - szykują niespodziankę dla fanów!


Trudno w to uwierzyć  - Jennifer Lopez skończyła 50 lat!

Ma na koncie trasy koncertowe, mnóstwo nagród nie tylko muzycznych. Jest jedną z najbardziej wpływowych artystek i wykonawczyń w historii, walczy o prawa kobiet, pomaga innym, jest ikoną mody, ma własną kolekcję ubrań, butów, do tego kilkanaście zapachów perfum, udział w wielu reklamach i książkową autobiografię. Była jurorką amerykańskiego idola czy programu World of Dance, miała też własną rezydenturę w Las Vegas.Wiele lat temu ubezpieczyła swoją pupę na 27 milionów dolarów! Jennifer Lopez ma mnóstwo energii i pomysłów. Właśnie ruszyła w urodzinową trasę koncertową. Z okazji 50 urodzin artystki przypominamy klika faktów z jej życia.

Jennifer Lopez -kariera

Jennifer Lopez  urodziła się na nowojorksim Bronxie i tam się wychowała. Pochodzi z ubogiej rodziny portorykańskich imigrantów, jest córką nauczycielki i technika komputerowego. Ma dwie siostry. Od zawsze chciała zostać aktorką. Już w wieku 5 lat zaczęła uczyć się tańca i śpiewu. Jej debiutancki album On the 6 , wydany w 1999 roku od razu zdobył szczyty list sprzedaży. Ostatnia płyta  J.Lo AKA ukazał się w 2014 roku. Na ekranie zobaczyliśmy ja pierwszy raz w dramacie Moja mała dziewczynka z 1987 roku.
Dwa lata później przyszła o wiele poważniejsza rola w dobrze przyjętym przez krytyków dramacie Moja Rodzina, następnie filmy Pociąg z forsą, Jack, Anakonda oraz Selena. Było jeszcze kilka innych produkcji,ale i tak większość kojarzy ją głównie z komedią romantyczną  Pokojówka na Manhattanie czy Zatańcz ze mną, Sposób na teściową, Plan B oraz Teraz albo nigdy. Oglądaliśmy ją także w thrillerach Nigdy więcej, Chłopak z sąsiedztwa oraz Krew i wino.W filmach sensacyjnych i kryminalnych jak Oczy anioła i Parker, w dramacie Niedokończone życie czy filmie fantasy - Cela. Zagrała też w kilku serialach.

Jennifer Lopez -mąż, dzieci

J.Lo na ślubnym kobiercu stawała 3 razy. Jej pierwszym mężem był Kubańczyk Ojani Noàm, drugim mężem był tancerz Cris Judd, trzecim piosenkarz Marc Anthony. To właśnie z Anthonym artystka ma dwoje dzieci, to bliźniaki córka Emma Maribel i syn Maximilian „Max” David.  Trzeba dodać,że pierwszy poważny związek Jennifer przeżyła dość wcześnie. Zaręczyła się w wieku… 15 lat z Davidem Cruzem! Niestety nic z tego nie wyszło, bo jej matka nie akceptowała tego związku. Po drodze były też romanse dłuższe i krótsze z Puffem Daddy'm, Benem Affleckim czy Casperem Smartem. Obecnie Jennifer związana jest z basebolistą Alexandrem Rodriquezem. Uznawani są za jedną z najgorętszych par w show biznesie. Poznali się w 2005 roku na meczu. Ponownie spotkali się po 11 latach i zaiskrzyło. Po dwóch latach związku,w marcu 2019 roku, Rodriquez oświadczył się Lopez  na Bahamach.dzieci
Jennifer Lopez
kariera
gwiazda
J.Lo
mąż
wiek