Top Girls idą na szczyt! Kim są Angelika, Paula i Justyna?

Top Girls idą na szczyt! Kim są Angelika, Paula i Justyna?/YouTube.com/Disco Polo Lajf

05-10-2019

Top Girls idą na szczyt! Kim są Angelika, Paula i Justyna?

Grupa Top Girls znana jest z takich piosenek jak Co w sercu masz, Co Ty mi dasz czy Nie jestem taka. Ich kawałki maja miliony wyświetleń na Youtube. Dziewczyny, koncertują, spotykają się z fanami, pracują nad nowymi utworami, a w listopadzie 2019 roku wyruszają na tournée po Stanach Zjednoczonych. Specjalnie dla was zebraliśmy informacje o pięknych wokalistkach, które są na szczycie list przebojów i szturmem zdobyły scenę disco polo. Poznajcie Top Girls!

Stachursky i Poranne Wyjce VOX FM śpiewają Za Krokiem Krok. Co na to Cleo?

Zespół Top Girls – kim są?

Top Girls to polski girls band stworzony przez wytwórnie Green Star. Dziewczyny zostały wyłonione z castingów najlepiej śpiewających wokalistek. Pochodzą z różnych regionów Polski. Są niezwykle utalentowane, piękne i pracowite. Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas założyły zespół Top Girls w 2016 roku i od tego czasu są na szczycie!

Paula Karpowicz - wiek

Paula Karpowicz pochodzi z Podlasia dokładnie z Białegostoku. Ma 24 lata. Od najmłodszych lat brała udział w konkursach muzycznych. Takich, jak: konkurs piosenki Jacka Cygana czy Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej. Wokalistka przyznaje, że od dziecka chciała śpiewać dla ludzi. Gdyby jednak marzenie się nie spełniło poszła by w sady rodziców i zajęła się własnym biznesem. Oprócz śpiewania uwielbia taniec, jazdę samochodem  i ma bzika na punkcie stylizacji paznokci. Poza tym jest optymistką, która przyznaje, że ma trochę wad, ale nie lubi o nich mówić.

Angelika Żmijewska - wiek

Angelika Żmijewska pochodzi z Warmii i Mazur. Ma 25 lat. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Działdowie i studia na Uniwersytecie Gdański na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Od przedszkola,  przez gimnazjum i liceum brała udział w wielu przeglądach muzycznych, konkursach i  festiwalach. Była wokalistką zespołu Tequila i Blues Brothers Band.  Zanim odkryła, że potrafi śpiewać marzyła, by zostać aktorką. Jako niepoprawna romantyczka chciała całować przystojnych aktorów.

Justyna Lubas  - wiek

Justyna Lubas pochodzi z Rzeszowa. Ma 26 lat. Z wykształcenia jest technikiem żywienia. Jej prawdziwa  przygoda z muzyką zaczęła się w 2015 roku. Wzięła udział w talent show „Disco Star". Muzyka jest dla niej sensem życia. Dlatego sama przyznaje, że gdyby nie została piosenkarką byłaby „chałturnikiem”.disco polo
koncerty
Top Girls
Co w sercu masz w cercu