Ronnie Ferrari sparodiowany. „Ona by tak chciała służyć ze mną” hitem Internetu

Ronnie Ferrari sparodiowany. „Ona by tak chciała służyć ze mną” hitem Internetu/YouTube.com/ MWM - Ministrancka Wytwórnia Muzyczna

10-12-2019

Ronnie Ferrari sparodiowany. „Ona by tak chciała służyć ze mną” hitem Internetu

Ona by tak chciała” to piosenka, którą Ronnie Ferrari podbił polski  Youtube. Jeden z największych hitów 2019 roku doczekał się kolejnej parodii. „Ona by tak chciała służyć ze mną”  to pierwsza amatorska superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej w Katowicach.

Małgorzata Godlewska nie wytrzymała! Jest kolejna kolęda

Ronnie Ferrari sparodiowany. „Ona by tak chciała służyć ze mną” hitem Internetu

Parodia „Ona by tak chciała” w wykonaniu ministrantów podbija Internet. Autorzy podkreślają, że przeróbka piosenki Ronniego Ferrari nie ma na celu nikogo obrazić.  „ Nasza parodia została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić.” - napisali ministranci. Teledysk nagrali na terenie  parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce Małej i pw. św. Szczepana w Katowicach - Bogucicach. Tekst napisali Romek Bodzioch i Patryk Paszko. Za wokal odpowiadają: Mateusz Wyszogrodzki, Kacper Gieroń, Sebastian Wróbel, Romek Bodzioch, Adrian Fiszer. Parodia hitu Ronniego Ferrari w wykonaniu ministrantów zbiera mnóstwo pozytywnych komentarzy w serwisie Youtube : „Chciałbym to oficjalnie ustanowić hymnem Ministrantów”, „Chłopaki mam nadzieje ze to dopiero początek i jeszcze coś nagracie!”, „Chyba zamówię Mszę za to, by ten teledysk był viralem” — piszą internauci. 


Ronnie Ferrari
ona by tak chciała