Roztańczony PGE Narodowy 2020. Jak zgłosić się do konkursu debiutów?

Roztańczony PGE Narodowy 2020. Debiuty - jak wziąć udział w konkursie?/materiały prasowe

11-12-2019

Roztańczony PGE Narodowy 2020. Jak zgłosić się do konkursu debiutów?

Roztańczony PGE Narodowy 2019 oferował fanom muzyki tanecznej tylko polską muzykę. Przyszłoroczna edycja również będzie naszpikowana rodzimymi gwiazdami, ale nie zabraknie także tych z zagranicy. 26 września 2020 na jednej scenie z popularnymi artystami staną także debiutanci.

Nie żyje wokalistka Roxette. Przyczyny śmierci Marie Fredriksson

Roztańczony PGE Narodowy 2020. Jak zgłosić się do konkursu debiutów?

26 września 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie zagrają: m.in. król muzyki disco Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller z zespołem Boys oraz Thomas Anders & Modern Talking Band, Krzysztof Krawczyk i Ronnie Ferrari. Lista gwiazd z pewnością będzie się jeszcze wydłużać, ale organizatorzy dają szanse także młodym artystom. Trwają poszukiwania muzycznych talentów w całej Polsce! O tym kto wystąpi w konkursie Debiutów Roztańczonego PGE narodowego 2020  zdecydują internauci.

Roztańczony PGE Narodowy 2020. Debiuty - jak wziąć udział w konkursie?

Pierwszym etapem jest zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej roztanczonynarodowy.pl. Zespoły lub wokaliści muszą mieć autorską piosenkę. Trzeba też podać link do kanału w serwisie Youtube, pod którym zamieszczony jest utwór oraz  link do profilu  na Facebooku. Co ważne wystarczy sam zapis audio piosenki. Kolejnym etapem będzie głosowanie internautów.
disco polo
debiuty
Roztańczony PGE Narodowy