Etna pokazuje zdjęcie z podstawówki. W ogóle się nie zmieniła? [ZDJĘCIE]

Etna pokazuje zdjęcie z podstawówki. W ogóle się nie zmieniła? [ZDJĘCIE]/YouTube.com/ETNA OFFICIAL

01-06-2020

Etna pokazuje zdjęcie z podstawówki. W ogóle się nie zmieniła? [ZDJĘCIE]

Życzenia z okazji Dnia Dziecka, a przy okazji zdjęcie sprzed lat. Etna znów zaskoczyła fanów. Wokalistka pokazała, jak wyglądała w szkole podstawowej!

Dziemian „Zaczarowałaś mnie” przedpremierowo w VOX FM!

Etna pokazuje zdjęcie z podstawówki. W ogóle się nie zmieniła? [ZDJĘCIE]


Etna znana z takich piosenek, jak „Maminsynek”, „U la la” czy „Przytulajka” udowadnia, że żadne wyzwanie jej nie straszne. Popularna wokalistka disco polo przy okazji życzeń na Dzień Dziecka pokazała, jak wyglądała kiedyś. „Wszystkim Dzieciom z okazji Ich święta życzę dużo słońca i uśmiechu! I kolejny #challenge , tym razem @karolina_energy wytypowała mnie, bym pokazała, jak wyglądałam X lat temu, to moje zdjęcie z legitymacji w szkole podstawowej. Czy chciałabym wrócić do lat dziecięcych? Choć miło wspominam dzieciństwo -  nie -  bo życie płynie. Jest raz trudne, raz łatwe, raz szczere, raz podłe, jest ciekawe, piękne, warte, by je przeżyć, a nie trwać pod kloszem dzieciństwa” – napisała na swoim Instagramie Etna. Wokalistka dodała jeszcze, że cieszy się, że jest matką. Fani są zachwyceni zdjęciem, niektórzy piszą, że Etna w ogóle się nie zmieniła. Zobaczcie sami!

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkim Dzieciom z okazji Ich święta życzę dużo słońca i uśmiechu! 🤩 i kolejny #challenge , tym razem @karolina_energy wytypowała mnie, bym pokazała, jak wyglądałam X lat temu🤩 to moje zdjęcie z legitymacji w szkole podstawowej 🙂 czy chciałabym wrócić do lat dziecięcych? Choć miło wspominam dzieciństwo, nie, bo życie płynie jest raz trudne, raz łatwe, raz szczere, raz podłe, jest ciekawe, piękne, warte, by je przeżyć, a nie trwać pod kloszem dzieciństwa. Poza tym jestem matką, a to chyba najpiękniejszy rozdział w moim życiu. Więc dziś ja podałam śniadanie do łóżka Synkowi, tak jak On przygotował mi je z okazji Dnia Matki 🤩 @carmelbeauty_ teraz Ty pokaż, jak wyglądałaś X lat temu😉 ____________________________________ #etnamusicofficial #discopolo #day #daily #picture #followbackinstantly #memory #fun #girl #mother #mom #fit #fitmom #likeforlike #likeforfollow #challengeaccepted #instagood #instafit #instagirl

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)

 

etna