Półnaga Magda Narożna! Przesadziła?

Półnaga Magda Narożna! Przesadziła?/FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

10-09-2020

Półnaga Magda Narożna! Przesadziła?

Magda Narożna i jej nowy narzeczony wypoczywali ostatnio w słonecznej Bułgarii. Wokalistka Pięknych i Młodych chętnie pozowała do zdjęć, którymi dzieliła się w mediach społecznościowych. Jedno z nich z przesłaniem o samoakceptacji zdenerwowało fanów. Według niektórych rozebrana do połowy wokalistka tym razem przesadziła.

Zakochany Dawid Narożny. To co zrobił dla Joanny robi wrażenie! [ZDJĘCIE]

Półnaga Magda Narożna! Przesadziła?


„Każde wakacje kiedyś się kończą. Ostatni dzień łapania promieni słonecznych. Życzę Wam miłego dnia. p.s. Akceptowanie siebie i swojego ciała jest podstawą tego, aby być szczęśliwym, tego Wam z całego serca życzę” - napisała pod półnagim zdjęciem Magda Narożna. Fotka, na której Narożna pozuje w samych majtkach zachwyciła część fanów, ale nie zabrakło też negatywnych komentarzy:

 „Uważam ze to niestosowne wstawiać takie zdjęcie do internetu. Przecież ma córkę której znajomi ze szkoły mogą zobaczyć. Rozumiem robić zdjęcie dla siebie, ale po co, to publikować ?!!"

„To zdjęcie to przesada jeśli się ma dzieci, a tym bardziej jeśli się jest osobą publiczną i tysiące ludzi to zobaczy, i to nie jest zazdrość czy umoralnianie kogoś. Uważam że są jakieś granice i bez dodania tego zdjęcia nic by się nie straciło”

Sami zobaczcie zdjęcie i oceńcie, czy Magda faktycznie przesadziła?