After Party i Camasutra „Kochanie powrotów nie ma” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/patryk_pegza_after_party After Party i Camasutra „Kochanie powrotów nie ma” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

After Party i Camasutra „Kochanie powrotów nie ma” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-06-24 8:15

Takiego duetu jeszcze w świecie disco polo nie było! Camasutra i After Party łączą siły. Lada dzień do fanów trafi ich wspólne dzieło. Piosenki pod tytułem „Kochanie powrotów nie ma” będzie można posłuchać jeszcze przed premierę. Tylko w VOX FM!

Camasutra i After Party to dwie uwielbiane formacje przez fanów disco polo. Do tej pory zespoły spotykały się na scenie podczas wspólnych koncertów, ale nie nagrały piosenki w duecie. Aż do teraz! W maju Camasutra oddała w ręce fanów kawałek pod tytułem „Śpij ze mną”. Na początku czerwca utwór zajmował pierwsze miejsce w Best Liście VOX FM. Zaś zespół After Party w marcu wydał piosenkę „Dajmy sobie szanse”. Obie formacje mają miliony odsłon swoich teledysków w serwisie YouTube. Niebawem do sieci trafi pierwsza wspólna produkcja!

Gwiazdy disco polo poinformowały o tym w mediach społecznościowych. Fani nie mogą się już doczekać. Dla tych niecierpliwych mamy dobrą wiadomość – zanim kawałek trafi do sieci będzie można go posłuchać w radiu. After Party i Camasutra „Kochanie powrotów nie ma” przedpremierowo tylko w VOX FM w czwartek, 24 czerwca po 21:15!

Suchary Pana Ryśka

QUIZ. Kultowe cytaty z "Misia"! Zdobycie 10/10 punktów to wielka sztuka

Pytanie 1 z 10
Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja tu ... mam!