Aleksander Sikora w końcu powiedział, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską! Czy mają razem dziecko?

i

Autor: AKPA Aleksander Sikora w końcu powiedział, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską! Czy mają razem dziecko?

gwiazdy

Aleksander Sikora w końcu powiedział, co łączy go z Małgorzatą Tomaszewską! Czy mają razem dziecko?

2024-01-31 12:57

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska byli jedną z najbardziej znanych par w Pytaniu na śniadanie. Oboje świetnie dogadywali się ze sobą na ekranie, a patrząc na ich media społecznościowe, można odnieść wrażenie, że sporo czasu spędzali we dwoje i poza pracą. Co ich łączy? Olek Sikora postanowił zabrać głos.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora są parą?

Ten duet widzowie Pytania na śniadanie znają doskonale. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora przez wiele lat wspólnie prowadzili śniadaniówkę, budząc widzów Dwójki. Wielokrotnie razem pojawiali się również na różnego rodzaju telewizyjnych koncertach. Wiele wskazuje jednak na to, że nie zobaczymy ich już w Pytaniu na śniadanie. Czy to oznacza, że ich drogi się rozejdą? Tego na razie nie wiadomo. Rozwiały się za to inne wątpliwości, które od dawna mieli niektórzy fani duetu i widzowie Pytania na śniadanie. Sporo osób zastanawiało się bowiem nad tym, czy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora są razem? Wydawać by się mogło, że tworzyliby idealną parę, sądząc po tym, jak zachowywali się w swoim towarzystwie na ekranie i po tym, co dodawali do sieci. Jaka jest jednak rzeczywistość?

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Małgorzata Tomaszewska partner

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora byli w TVP niemal nierozłączni. Ale i poza telewizją. Na ich Instagramach wielokrotnie pojawiały się relacje z tego, jak spędzają we dwoje czas po pracy. Prezenterka niewiele mówi o tym, kim jest jej partner. Dlatego niektórzy internauci po tym, jak Małgorzata Tomaszewska zaszła w drugą ciążę, zaczęli zastanawiać się, czy ojcem dziecka nie jest Aleksander Sikora. Jaka jest prawda? Czy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora faktycznie są razem? Okazuje się, że... nie! Wątpliwości postanowił ostatnio rozwiać sam prezenter. O to czy jest w związku z Małgorzatą Tomaszewską, zapytał go jeden z fanów. Co napisał Olek Sikora?

Dobrze dograliśmy się w pracy. Dość często żartobliwie nazywając się "telewizyjnym małżeństwem". W życiu prywatnym przyjaźnimy się. Nie jesteśmy razem i nie... nie mamy dziecka, bo i taką teorię gdzieś słyszałem.

- czytamy na story prezentera.

Jak widać teorie fanów okazały się błędne. Choć trzeba przyznać, że Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska mogliby tworzyć naprawdę fajną parę.

Listen on Spreaker.