Alicja z Love Island 7. skreśliła całkiem Mateusza? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

i

Autor: Kolaż na podstawie screen shot z Instagram @loveislandwyspamilosci Czy Alicja i Mateusz są razem po Love Island 7?

Alicja z Love Island 7. skreśliła całkiem Mateusza? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

2023-03-28 14:09

To chyba jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek siódmej edycji Wyspy Miłości. Alicja podpadła widzom tak bardzo, że między innymi dzięki ich głosom w aplikacji odpadła z programu. Po powrocie do kraju zabiera głos w sprawie relacji z Mateuszem i komentuje jego zachowanie na Love Island.

Alicja i Mateusz z Love Island 7. "Nie wiem kto był bardziej zaborczy"

Po odejściu Alicji z programu Mateusz całkowicie poleciał w tango! Trudno zliczyć z iloma partnerkami już się całował, wliczając Agatę, najlepszą przyjaciółkę byłej Islanderki oraz Olę, z którą miała największy konflikt. Po powrocie z Love Island 7. Alicja zaczęła być bardzo aktywna na Instagramie. Umieściła tam między innymi okienko do zadawania pytań. Nie zabrakło oczywiście tych o byłego partnera z Wyspy Miłości - Mateusza. Jedno z nich brzmiało "czemu tak traktowałaś Mateusza i się obrażałaś na niego o byle co"

Gdybym tak bardzo źle go traktowała to by za mną tak nie latał i się nie starał. Uwierzcie, że mało widzicie i np ani razu nie było pokazane kiedy to on mówił do mnie "chodź tu, usiądź tu, przytul mnie, idziemy tu, zachowuj się nie seksownie, nie maluj się" nie wiem kto w naszej relacji był bardziej zaborczy 😅 mi to nie przeszkadzało mu niby też i na prawdę się dogadywałyśmy i nie ma szans na to żeby on się mnie bał. On na prawdę ma silny charakter.

(pisownia oryginalna)

VOX: sonda damsko męska

Na pytanie "co myślisz o Sandrze i Mateuszu? to już chyba jest gra hahah żeby z kimś dojść do finału" odpowiedziała krótko "podzielam Twoje zdanie" a w innym story podkreśliła też, że nie ma już szans, żeby związała się z nim po zakończeniu programu.

Alicja o Mateuszu Love Island 7.

i

Autor: screen z Instagram/@alicja.ostrouch Czy Alicja i Mateusz są razem po Love Island 7?
Sonda
Czy Alicja i Mateusz z Love Island 7. pasują do siebie?