Angelika z Top Girls odsłoniła ciało i dostała ofertę matrymonialną. Nie zgadniesz od kogo!

i

Autor: Instargram.com/anangelika.zmijewska Angelika z Top Girls odsłoniła ciało i dostała ofertę matrymonialną. Nie zgadniesz od kogo!

Angelika z Top Girls odsłoniła ciało i dostała ofertę matrymonialną. Nie zgadniesz od kogo!

2021-06-16 11:07

Angelika Żmijewska postanowiła wykorzystać kilka wolnych dni i wybrać się na urlop. Wokalistka zespołu Top Girls na miejsce wypoczynku wybrała słoneczną hiszpańską wyspę. Na Ibizie gwiazda disco polo znalazła idealne miejsce na sesje w bikini. Fani są zachwyceni efektami. Jest też zaskakująca propozycja matrymonialna od kobiety!

Angelika Żmijewska - wokalistka Top Girls - jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie disco polo. Gwiazda zachwyca nie tylko talentem ale urodą. Na Instagramie Angeliki jest mnóstwo zdjęć i komentarzy internautów doceniających piękno „Topki”. Tym razem piosenkarka pokazała zdjęcia z hiszpańskich wakacji. Angelika w stroju w kąpielowym na tle skał i morza wygląda obłędnie. Internauci nie szczędzą komplementów. Komentarz zostawiła także koleżanka z zespołu.

Will you marry me ? ??? - zapytała Paula Karpowicz z Top Girls

" @paulakarpowicz mam większe oczekiwania co do oświadczyn ??" - odpowiedziała żartobliwie Angelika Żmijewska. Przypomnijmy, że zarówno Angelika jak i Paula są już w związkach. Pierwsza spotyka się z Miłym Panem, druga jest zaręczona z jego menadżerem. Jednak trzeba przyznać, że na widok Angeliki na zdjęciach z Ibizy nie jednej i nie jednemu pytanie o małżeństwo mogło przejść przez myśl. Zobaczcie sami.

Największy Stadion Świata VOX FM

QUIZ dla prawdziwych znawców disco polo. Rozpoznasz wykonawcę po tytule piosenki?

Pytanie 1 z 7
Piosenkę "Tego chcesz" wykonuje: