Angelika Żmijewska wrzuciła zabawne wideo, a panowie… się nie popisali

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska Angelika Żmijewska wrzuciła zabawne wideo, a panowie… się nie popisali

Gwiazdy disco polo

Angelika Żmijewska wrzuciła zabawne wideo, a panowie… się nie popisali

2023-09-18 22:41

Media społecznościowe mają to do siebie, że nastawieni jesteśmy tam na odzew zarówno tych osób, które uznają pewne granice i nie oceniają nas przez pryzmat kilku zdjęć/nagrań, jak i tych, które są ekspertami od wszystkiego i nie omieszkają przedstawić światu swojej jakże dogłębnej, podpartej szerokim researchem, oraz przede wszystkim proszonej, analizy. Angelika Żmijewska, wokalistka zespołu Topky, przekonała się o tym ostatnio, gdy pod jednym z jej postów pojawił się cały wysyp incelskich docinek.

Niektóre filmiki tudzież zdjęcia mają charakter czysto humorystyczny, ale żyjemy w kraju wiecznego “bóldupizmu”, którego obywatele (tzn. ich część) wszystko biorą do siebie i nawet coś zabawnego są w stanie wykorzystać do szerzenia swoich ideologii tudzież wylewania/projektowania żali.

Przed kilkoma dniami Angelika Żmijewska zamieściła na Instagramie nagranie, w którym w formie “z przymrużeniem oka” odniosła się do realiów współczesnego randkowania, wykorzystując przy tym viralowy podkład audio “more passion, more energy”.

Ja przekonująca siebie do pójścia na randkę z kolejnym gościem, z którym pewnie i tak nie mam przyszłości – napisała, dodając w opisie, że jest to pół żartem, pół serio.

W komentarzach oczywiście wylało szambo zamieszczane przez przedstawicieli płci przeciwnej.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska pisała licencjat o Top Girls! Zdradziła jaki był temat

Angelika Żmijewska i incelskie komentarze – wokalistce Topky oberwało się za instagramowy post

Odzew panów obserwujących internetową działalność Angeliki Żmijewskiej był… negatywny. Panowie poczuli się w obowiązku wyjaśnić piosenkarce, że to W NIEJ leży problem, nie w facetach, z którymi chodzi na randki. Opierając się na tylko sobie znanych źródłach informacji wydedukowali, że wokalistka Topky ma zbyt wysokie mniemanie o sobie, oczekuje zbyt wiele i ogólnie to niewiele sobą reprezentuje. FASCYNUJĄCE.

- Spotykanie się z wieloma osobami wcale nie oznacza ze jesteś piękna tani produkt przyciąga wielu klientów

- Jak się ru**asz w pierwszej kolejności a potem chcesz stworzyć przyszłość no to tak nie działa widzisz, jeszcze trzeba coś sobą prezentować

- Jeżeli to się powtarza to z TB jest coś nie tak nie z tymi gościa mi może masz za wysokie wymagania

… czytamy w komentarzach.

Co gorsza, choć w gruncie rzeczy nie jest to aż tak zaskakujące, tego typu analizy i przytyki pojawiły się również ze strony… kobiet.

Może za wysoko patrzysz.... no i faceci nie lubią takich lasek które się wiecznie popisują w socialach – napisała jedna z internautek.

Na ten komentarz Angelika zdecydowała się odpisać. Myślę ze to nie kwestia popisywania się, bo ja identyczną energie mam na żywo i dystans, wiec to nagranie było żartobliwe – wyjaśniła uprzejmie.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu
Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM