BajorekD kończy działalność! Wokalista ujawnia dlaczego

i

Autor: Instagram.com/bajorek_official BajorekD kończy działalność! Wokalista ujawnia dlaczego

BajorekD kończy działalność! Wokalista ujawnia dlaczego

2022-03-05 10:32

Młody wokalista Dominik Bajorek znany jako BajorekD podzielił się z fanami wiadomością, którą ukrywał od grudnia. BajorekD kończy działalność, ale miłośnicy disco polo mogą być zadowoleni. Dominik nie znika ze sceny. BajorekD zamienia się w boysband i zmienia nazwę. Kto dołączył do składu?

BajorekD  to młody wokalista disco polo, który zasłynął takimi kawałkami, jak np. „Pytasz mnie" czy „Tylko Ciebie mam". Ma też na koncie utwory z innymi zespołami ze sceny muzyki tanecznej m.in. „Przeznaczeni", który wykonuje z  Top Girls. Teraz Dominik Bajorek postanowił przyjąć do zespołu kolejnych wokalistów.

„Nareszcie mogę się z wami podzielić informacją, którą ukrywam już właściwie od początku grudnia. Zadawaliście mi dużo pytań dlaczego tak długo milczę i nic się u mnie nie dzieje. Oto odpowiedź. Wspólnie z wytwórnią Green Star Music wpadliśmy na pomysł, aby zmienić formułę zespołu BajorekD na boysband. Nie była to dla mnie łatwa decyzja. Jestem już na rynku od prawie trzech lat i mam już pewien dorobek jako BajorekD. Przemyślałem wszystko i postanowiłem działać. Zacznijmy od nazwy. BajorekD zamienia się w BAJOREK. PAMIĘTAJCIE! Zespół jest wciąż ten sam co kiedyś. Na koncertach będziemy grać moje dotychczas wydane piosenki”- czytamy na Instagramie zespołu Bajorek.

Teraz zespół tworzą Dominik Bajorek, Łukasz Cudnik oraz Karol Pisarski.

ZOBACZ TEŻ: Bajorek zamiast BajorekD. Co to za zespół, kim są nowi wokaliści?

Poranne Wyjce - Tłusty Czwartek

QUIZ. Nie tylko hipisi. Kontrkultury w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Wytatuowana atramentem ciemnoniebieska kropka tuż pod okiem gitowca: