Camasutra i Rodrigo Massa to najlepszy duet? Piosenka „Poczuj bicie serca” to wakacyjny sztos!

i

Autor: YouTube.com/ CAMASUTRAMUSSIC Camasutra i Rodrigo Massa to najlepszy duet? Piosenka „Poczuj bicie serca” to wakacyjny sztos!

Camasutra i Rodrigo Massa to najlepszy duet? Piosenka „Poczuj bicie serca” to wakacyjny sztos!

2022-07-10 10:03

Co to za połączenie! Latino i polska muzyka taneczna w jednym kawałku. Camasutra i Rodrigo Massa stworzyli wakacyjny hit, który ma szanse wyjść poza Polskę. Utwór „Poczuj bicie serca” podbija sieć. Fani są pod ogromnym wrażeniem nowości.

Gwiazda disco polo – Camasutra i hiszpański aktor oraz piosenkarz – Rodrigo Massa nagrali wspólną piosenkę. Nowość pod tytułem „Poczuj bicie serca” pierwszy raz można było usłyszeć w VOX FM. Teraz kawałek znajduje się w propozycjach do Best Listy i wszystko wskazuje na to, że szybko pojawi się w stałym notowaniu. Po tym, jak do sieci trafił teledysk z piosenką „Poczuj bicie serca”, w którym oprócz modeli i modelek oraz pięknej plaży widzimy Camasutrę oraz Rodrigo internauci nie mogą wyjść z podziwu. Pozytywne komentarz zostawiają także hiszpańscy fani.

ZOBACZ TEŻ: Najlepszy Koncert Świata 2022 od kuchni! Zobacz jak ekipa VOX FM tworzyła dla Was to wydarzenie

- Uaaaaaa! Zaniemówiłam. Coś niesamowitego zostało stworzone, cudowne połączenie muzyki tanecznej z latino.Totalny hit wakacji. Camasutra jak zwykle niezawodna. Dziękuję pięknie za ten wspaniały utwór.

- Não consigo sair daqui. Já assistir muitas vezes! Que perfeição de clipe! ( Nie mogę przestać słuchać, będę oglądać wiele razy. Doskonały teledysk).

- Piękny duet! Nowy hit lata. Naprawdę super - komentują internauci.

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Pokaż na co Cię stać i zgarnij 20 000 złotych od VOX FM