Czy Angelika Żmijewska z Topek odnalazła już swoją miłość? Opowiedziała o tym szczerze na Instagramie

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

disco polo

Czy Angelika Żmijewska z Topek odnalazła już swoją miłość? Szczere wyznanie na Instagramie

2023-08-08 13:06

Wydawać by się mogło, że znalezienie miłości przez gwiazdę disco polo to prosta sprawa. Szczególnie, gdy jest nią piękna i popularna Angelika Żmijewska z zespołu Topky. Czy piosenkarka odnalazła już swoją drugą połówkę? O to zapytali ją ostatnio fani na Instagramie. Co odpowiedziała znana wokalistka?

Czy Angelika Żmijewska ma faceta?

Fani zespołu Topky doskonale znają jego piękna wokalistkę Angelikę Żmijewską. Regularnie mogą podziwiać jej głos oraz urodę na koncertach, których podczas tych wakacji formacja ma bardzo dużo. Dziewczyny wydają też nowe piosenki. Jakiś czas temu pochwaliły się numerem "Zatańcz ze mną", który powstał wspólnie z Ronniem Ferrarim. Przy tak wielu aktywnościach i ciekawych projektach wokalistki nie mogą narzekać na zainteresowanie ze strony fanów. Ci bardzo chętnie pojawiają się na koncertach i śledzą życie dziewczyn w sieci. Zastanawiają się też, czy Angelika Żmijewska znalazła już sobie życiowego partnera. To zainteresowanie wydaje się zrozumiałe. Tym bardziej, że jeszcze kilka lat temu głośno było o jej rozstaniu z Miłym Panem. Co Angelika odpowiedziała na swoim Instagramie na pytanie o miłość?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Angelika Żmijewska o miłości

Wokalistka zespołu Topky umożliwiła ostatnio swoim fanom zadawanie jej pytań w specjalnym kafelku na Instagramie. Obserwatorzy byli ciekawi m.in. jaki jest znak zodiaku młodej piosenkarki. Bez echa nie przeszedł jednak też temat miłości. Jeden z obserwujących napisał: Czy to już nie pora trochę zwolnić i skończyć te szaleństwa? Znaleźć kawalera. To pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Angelika wprost zwróciła uwagę na to, że to kwestia tego, jak dana osoba chce żyć i jakie ma potrzeby. Podkreśliła też, że bardzo lubi swoje życie i nie chciałaby wejść w związek, jeśli miałoby to ją w jakimś sensie wyhamować. Co piosenkarka napisała o jej obecnym stanie?

Czuję się szczęśliwa w obecnym stanie, natomiast jeśli poznam faceta, w którym się zakocham i będzie to zdrowe partnerstwo to myślę, że będę jeszcze szczęśliwsza mając takie dopełnienie miłosne w tym szaleństwie.

- czytamy na story wokalistki.

Tego jej oczywiście życzymy. Może pomocne okażą się CV, które jakiś czas temu dla Angeliki zaczęła zbierać jej koleżanka z zespołu, Paula Karpowicz.

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał: