Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na zaczepkę Caroline Derpieński i… mocno nas zaskoczyła

i

Autor: AKPA Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na zaczepkę Caroline Derpieński i… mocno nas zaskoczyła

Celebryci

Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na zaczepkę Caroline Derpieński i… mocno nas zaskoczyła

2023-11-30 23:56

Jeśli spodziewaliście się kolejnej medialnej wojny dwóch celebrytek, to się jej nie doczekacie, a przynajmniej nie w wydaniu Kaźmierska-Derpieński. Królowa życia skomentowała bowiem ostatnią wypowiedź Caroline na jej temat i zrobiła to w sposób… miły i wyrozumiały.

Dagmara Kaźmierska komentuje Caroline Derpieński

Dagmara Kaźmierska, znana powszechnie jako Królowa Życia, została ostatnio zapytana, co sądzi na temat Caroline Derpieński – nowego “nabytku” polskiego show-bizu. W końcu blondynka mieszkająca w Miami i uwielbiająca “dajmondsy” to jeden z najgorętszy – i najbardziej kontrowersyjnych – tematów tego roku.

W rozmowie z dziennikarką magazynu Party Dagmara Kaźmierska dobitnie pokazała, że jest pod wrażeniem Caroline. Stwierdziła, że gdyby była głupia, to tak daleko by nie zaszła – a w końcu zrobiła błyskawiczną karierę. Do tego Królowa Życia chwali, iż Derpieński – w przeciwieństwie do wielu młodych celebrytek – nie jest wulgarna (w sensie takim, że nie klnie co drugie słowo).

CZYTAJ TAKŻE: Hubert Urbański ostro o współpracy z Michałem Wiśniewskim. “Rozkapryszony pięciolatek”

Dagmara Kaźmierska o zaczepce ze strony Caroline Derpieński

W rzeczonym wywiadzie pojawił się też wątek niedawnej wypowiedzi Caroline, która to w rozmowie z Jastrząb Post stwierdziła, że nie kojarzy Dagmary Kaźmierskiej i wyraziła się o niej dość protekcjonalnie, zapraszając ją do Miami.

Kto to jest? Chyba kojarzę ją z TikToka. Ona jest taką polską wersją mnie? To muszę się z nią poznać. Dagmara oglądaj mnie, może spotkamy się w Miami i podłapiesz trochę amerykańskiego vibe’u – rzekła wówczas.

Co na to Królowa Życia? Rozbawiło ją to. Jej odpowiedź jest dość wymowna, ale jednocześnie pełna… wyrozumiałości (co w show-bizie nie jest częstym zjawiskiem).

Dziecko kochane, ja w Miami byłam, zanim ty się urodziłaś. Dziecko, ja vibe Miami to dawno czułam. Ale oczywiście nie pomyślałam o tym ze złością, bo ona chyba też nie miała niczego złego na myśli – przyznała Dagmara Kaźmierska.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: torebkowe skarby