Dawid Narożny vs Magdalena Narożna. Przed drugą rocznicą „bójki w Zakopanem” między byłymi małżonkami znów iskrzy

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny/ Instagram/madzia_pim

Dawid Narożny nie chce płacić alimentów? „Niech przydupasek weźmie się za robotę”

2022-02-18 11:25

Dawid Narożny znów uderza w byłą żonę. Opublikował w sieci miesięczne koszty utrzymania córki, które sporządziła jego była żona – Magdalena Narożna. Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi opatrzył to komentarzem „Kogoś już chyba do reszty pogrzało. Niech przydupasek weźmie się za robotę”. Nie zamierza zapłacić?

Wszystko wskazuje na to, że serial o Narożnych to wielosezonowy tasiemiec. Mimo, że Magdalena Narożna i Dawid Narożny rozwiedli się w 2019 roku to wciąż piorą brudy publicznie. Choć na początku zapewniali, że rozwód nie wpłynie na działalność zespołu Piękni i Młodzi - rzeczywistość okazała się inna. Po awanturze i rękoczynach, do których doszło po sylwestrze w Zakopanem( 2019/ 2020), Dawid został wyrzucony z zespołu. Od tamtej pory każde z nich poszło w swoją stronę i związało się z innymi partnerami. Jednak co jakiś czas wbijają sobie publicznie szpile. Byli małżonkowie nawet gdyby chcieli, to nie mogą przestać ze sobą rozmawiać – mają wspólna córkę Gabrysię, która mieszka z mamą. Magdalena Narożna sporządziła zestawienie kosztów utrzymania córki – wyszło ponad 6,5 tys miesięcznie. Wszystko wskazuje na to, że koszty wzrosły gwałtownie, bo Dawid postanowił opublikować zestawienie w mediach społecznościowych. Nie omieszkał dodać złośliwych komentarzy.

„Kogoś już chyba do reszty pogrzało” - napisał Narożny i dodał - „Niech przydupasek weźmie się za robotę, a nie wymyślają koszty i myślą, że będę całą rodzinkę utrzymywał". Zobacz, jak wygląda zestawienie wydatków na utrzymanie córki Narożnych. Myślisz, że Magda przesadziła?

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny vs Magdalena Narożna. Przed drugą rocznicą „bójki w Zakopanem” między byłymi małżonkami znów iskrzy

Dawid Narożny opyblikował na Instastories koszty utrzymania córki

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny opublikował na Instastories koszty utrzymania córki z pierweszego małżeństwa

Kim jest Dawid Narożny?

Dawid Narożny to jedna z najpopularniejszych postaci sceny disco polo. Miłośnicy muzyki tanecznej poznali go jako wokalistę zespołu Piękni i Młodzi. Jednak w zespole doszło do rozłamu i od 2020 roku Dawid występuje solo. Urodził się 12 października 1989 roku. W 2022 roku skończy 33 lata, aktualnie ma 32 lata. Skoro zabraliśmy się za matematyczne wyliczenia, to trzeba wspomnieć o dwóch kobietach i dwojgu dzieci. Dawid Narożny stawał na ślubnym kobiercu dwa razy. Pierwszą żoną Dawida jest Magdalena Narożna, z którą ma córkę Gabrielę. Dawid i Magda uchodzili za parę idealną. Razem śpiewali w zespole (Piękni i Młodzi), publikowali zdjęcia w social mediach, pokazywali szczęście. Dlatego fanów zdziwiła informacja o rozwodzie, do którego doszło w 2019 roku. Para zapewniała, że sprawy prywatne nie przełożą się na zawodowe, ale tak się nie stało (o czym piszemy poniżej). W międzyczasie Dawid Narożny znalazł sobie nową partnerkę — Joannę. W 2020 roku Dawid i Joanna zostali rodzicami. Ich syn - Marcel -  urodził się w listopadzie. W 2021 roku Dawid Narożny kolejny raz się ożenił. Razem z Joanną układa sobie życie, ale nie zapomina o Magdzie i co jakiś czas wbija medialną szpilę byłej żonie.

Piękni i Młodzi TI AMO

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”