Dominik Abus

i

Autor: screeny z YouTube/TTV, screen z Instagram/dominik_abus

pęka z dumy

Dominik Abus z Gogglebox pęka z dumy! Jego syn zdobył złoty medal

2024-07-10 23:03

Dominik Abus znany z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazał syna i pochwalił się internautom jego sukcesem. Młodzieniec zdobył złoty medal, a rodzice pękają z dumy! Czy niebawem Oskar będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowych arenach?

Dominik Abus od lat zasiada na kanapie w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" i rozbawia widzów do łez. Wspólnie z Krzysztofem Radzikowskim komentują fragmenty seriali, paradokumentów, programów rozrywkowych i zawsze mają coś do powiedzenia. To właśnie Abus jest tym, który więcej mówi i tym, który często czegoś docieka. Oprócz zasiadania na kanapie, mężczyznę można było oglądać także w programie "Back to school. Prawdziwy egzamin" czy też w "99 gra o wszystko", w którym występował nawet ze swoją ukochaną. Jego wieloletnią partnerką, którą nazywa żoną (mimo iż w związku małżeńskim nie są) jest piękna blondynka Iga Muszakowska. Para wspólnie wychowuje dwóch synów kobiety z jej poprzedniego związku, a także ich wspólnego 6-letniego synka. Mimo iż dwóch chłopców ma innego, biologicznego ojca, to Dominik Abus kocha chłopców całych sercem i wspiera ich na każdym kroku. Niedawno pochwalił się osiągnięciem najstarszego z nich, czyli Oskara Muszakowskiego, który zdobył złoty medal podczas zawodów.

ZOBACZ TAKŻE: To ona skradła serce Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox. Od pięknej partnerki sportowca ciężko oderwać wzrok!

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Dominik Abus pęka z dumy. Jego syn zdobył złoto!

Dominik Abus przez lata zyskał sporą rozpoznawalność, a widzowie zaczęli śledzić jego życie prywatne w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie możemy często podglądać co prywatnie u niego słychać, a także na YouTubie, gdzie razem ze swoją ukochaną Igą publikuje przeróżne filmiki i vlogi. Rodzina dla mężczyzny jest bardzo ważna i widać, że wszyscy świetnie się dogadują. Jego partnerka jest przez niego komplementowana, wspierana i rozpieszczana, a o synów mężczyzna dba najlepiej jak potrafi. Wspólne rozmowy, treningi na siłowni oraz dobre rady życiowe, właśnie w taki sposób Dominik Abus wychowuje swoich synów.

ZOBACZ TAKŻE: Tak w młodości wyglądali Kotońscy z Gogglebox. Na starym zdjęciu trudno ich rozpoznać!

Niedawno gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwalił się w social mediach sukcesem swojego syna Oskara. Ukochany Igi Muszakowskiej relacjonował walkę nastolatka i nie ukrywał, jak bardzo jest przejęty. Koniec końców Oskar zdobył złoty medal na międzynarodowych zawodach International Boxing Tournament, a jego rodzice pękają z dumy.

Mój syn @oskarmuszakowski zdobywa ZŁOTY MEDAL. Na międzynarodowych zawodach International Boxing Tournament"BALTIC BOXING CUP 2024" Życzę Ci Synu @oskarmuszakowski dalszych sukcesów, żebyś godnie reprezentował nasz kraj na światowych arenach i był Najlepszym ciężkim na świecie - czytamy na Instagramie Dominika Abusa.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy Oskarowi kolejnych sukcesów!

Listen on Spreaker.