Edyta Górniak pacyfikuje wścibskiego fana. „Ogarnij się, chłopaku”

i

Autor: AKPA Edyta Górniak pacyfikuje wścibskiego fana. „Ogarnij się, chłopaku”

Celebryci

Edyta Górniak pacyfikuje wścibskiego fana. „Ogarnij się, chłopaku”

2023-05-16 21:05

Edyta Górniak znów wywołała burzę, tym razem jednak poparły ją rzesze osób. Piosenkarka nie gryzła się bowiem w język (choć w tym przypadku lepszym stwierdzeniem byłoby w palec) odpowiadając na komentarz jednego z internautów.

Edyta Górniak wybrała się ostatnio na wakacje, gdzie przechodziła detoks od kofeiny, od której – jak sama przyznała – uzależniła się. W sieci podzieliła się swoimi przemyśleniami, zaznaczając przy tym, iż obecnie stroni również od relacji damsko męskich. W wywiadach opowiadała parokrotnie o swoich trudnych przejściach i teraz jest szczęśliwą singielką, czego w najbliższym czasie nie zamierza zmieniać.

Szczęśliwa, zdrowa, wdzięczna i spełniona. I pomyśleć, że wystarczyło usunąć ze swojego życia toksycznych, narcystycznych facetów. Z serca polecam – napisała Edyta Górniak na Instagramie.

Edyta Górniak pacyfikuje wścibskiego fana. „Ogarnij się, chłopaku”

Taki wpis wzbudził oczywiście zainteresowanie internautów. Pod postem celebrytki pojawiła się masa komentarzy, ale jeden zwrócił jej szczególną uwagę. Jeden z komentujących zapytał ją bowiem, jak w takim razie radzi sobie z życiem seksualnym (a raczej, w domyśle, jego brakiem). Odpowiedź była ostra i dosadna.

Ty akurat nigdy się nie dowiesz. Zostawiam to twojej wyobraźni. Co za płaska głowa zadaje takie pytania. Kobiecie, której nie zna. Jakiejkolwiek kobiecie i kiedykolwiek. Ogarnij się, chłopaku. Gdzie twój takt i klasa? Serio – odpisała piosenkarka.

Przyklasnęło jej wielu internautów, zaznaczając, że tak niedyskretne komentarze należy pacyfikować.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.