fot. Aleksandra Sędek / High League

i

Autor: vox fm fot. Aleksandra Sędek / High League

High League 3 - kiedy gala i kto będzie walczył?

2022-02-07 15:32

Jeszcze emocje na dobre nie opadły po High League 2, a organizatorzy już zapowiadają dokładkę niezapomnianych wrażeń w postaci trzeciej edycji gali High League! Po raz kolejny polscy celebryci zmierzą się w freak-fightowych walkach MMA! Kiedy odbędzie się kolejna gala i kogo zobaczymy w klatce? Sprawdź wszystkie podstawowe informacje na temat High League 3!

Gwiazdy Internetu po raz kolejny w klatce! High League 3

Najbardziej znani i cenieni celebryci, influencerzy, youtuberzy, raperzy i inne popularne osoby ze świata mediów, stają naprzeciw siebie w okrągłej klatce. Ich pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, czasami odbywają się także w innych dyscyplinach sportu walki. Właśnie tu, podczas pierwszej gali High League, zadebiutowała Lexy Chaplin czy Natsu. Podczas drugiej edycji mogliśmy obserwować m.in.  debiuty takich gwiazd jak Fagata, pashaBiceps czy Owca WK. Czym zaskoczy nas High League 3?

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]

High League 3 - data, miejsce

Gala Malika Montany już teraz dostarcza fanom wielu emocji, ale kluczowa dla nich jest odpowiedź na pytanie "kiedy kolejna gala?". Wszystkich fanów uspokajamy - znamy datę trzeciej edycji gali High League!  Spokojnie można już rezerwować sobie termin w kalendarzu. High League 3 odbędzie się 4 czerwca 2022 roku w trójmiejskiej ERGO Arenie.

High League 3 - karta walk

Z pewnością informacja o tym kto będzie walczył podczas High League 3 wywoła jeszcze większe emocje wśród kibiców. Organizatorzy zdają sobie z tego sprawę, dlatego będą powoli odsłaniać karty, tak by dawkować wrażenia. Gdy tylko ujawnią kartę walk High League, na pewno przeczytacie o tym na voxfm.pl!