Programy rozrywkowe

Hotel Paradise 7: Roger i Diego przejęli program. Widzowie wreszcie zadowoleni

2023-10-19 21:45

Roger i Diego to dwaj królowie 7. edycji “Hotelu Paradise” i nikt nam nie wmówi, że jest inaczej. Akcja z kręceniem filmu w wykonaniu Marvina i Jacka tak rozbawiła widzów, że ci na chwilę zapomnieli o dramatach i swej nienawiści do Rocha (ale tylko na chwilę).

Ostatnio nie działo się w “Hotelu Paradise 7” najlepiej i nie mamy tu na myśli krzywych akcji w wykonaniu “ulubieńca” widzów, tj. Rocha. Mowa tu o dramatycznym odejściu Mallu, która tworzyła jedyną trwałą (a tak nam się przynajmniej wydawało) relację w tej edycji. Jej związek z Marvinem rozpadł się jednak przy akompaniamencie łez. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Kori zostawiła komentarz na profilu programu. Zlinczowali ją

Hotel Paradise 7 – Roger i Diego rozbujali nową edycję

Wielu widzów biło na alarm, że związek z Mallu szkodzi Marvinowy, który miał chodzić przez to struty i wyzbyty z energii życiowej. Ktoś mógłby stwierdzić, że mieli trochę racji, bowiem chłopak odżył nieco. Wszystko za sprawą wyzwania, jakim było nakręcenie filmu.

Marvin i Jacek wcielili się w dwóch detektywów – Rogera i Diego, którym przyszło rozwiązać kryminalną zagadkę. Bawili się przy tym przednio, podobnie jak widzowie zasiadający przed telewizorami. W sieci widzimy głosy, że wreszcie coś pozytywnego dzieje się w “Hotelu Paradise 7” i zamiast się irytować czy smucić, odbiorcy uśmiechają się sami do siebie. Oby więcej takich akcji!

- Ta scena z butem zrobiła mi dzień 😂😂Propsy za pomysł 😂Macie ode mnie puchar za najlepszy moment tej serii

- No i tak powinny wyglądać ich dni, pełne humoru i zabawy. To ile frajdy mieli z kręcenia filmiku, aż się ogląda z bananem na twarzy

- Scena z butem 😂 wkoncu sie uśmiałam z czegokolwiek w tej edycji

… czytamy w komentarzach (pisownia oryginalna).

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM