telewizja

Hotel Paradise 7: Tori wyznała prawdę o relacji z Krzyśkiem. Czy dalej są razem?

2023-11-08 18:33

Tą relacją w Hotelu Paradise życzyli w ostatnim czasie wszyscy widzowie programu. Tori i Krzysiek tworzyli w randkowym show parę, jednak w ostatnim odcinku odpadli. Wielu fanów zaczęło zastanawiać się, czy po programie nadal są razem czy może jednak ich drogi się rozeszły. Tori postanowiła rozwiać wątpliwości.

Hotel Paradise 7: Tori i Krzysiek są razem?

Tori i Krzysiek to bez wątpienia jedni z tych bohaterów Hotelu Paradise 7, którzy wzbudzali największe emocje. Choć na ekranie byli dość długo, ostatnio odpadli z randkowego show TVN7. W ostatnich tygodniach mogliśmy oglądać ich zmagania w walce o pieniądze i główną wygraną w programie, ale i o miłość. Choć zdaniem niektórych widzów Krzysiek totalnie nie pasował do Tori, a ta miała wręcz czuć się przy nim sparaliżowana. Ba, niektórzy poszli o krok dalej i zaczęli Krzyśka nawet łączyć w parę z Rochem, z czego obaj panowie dość chętnie śmieszkowali w sieci. Zarówno Tori, jak i Krzysiek mieli swoich zwolenników i przeciwników. Zdaniem widzów dziewczyna miała udawać przy chłopaku, byle tylko dojść do finału. On miał z kolei być bardzo nachalny, a momentami wręcz obsceniczny w swoich tekstach i zachowaniach. Co stało się jednak z tą dwójką po zakończeniu programu?

SZPILKI | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: czy Krzysiek i Tori są w związku?

Odpadnięcie Krzyśka i Tori z Hotelu Paradise 7 wzbudziło spore emocje. Ba, do tego stopnia, że nawet znienawidzony przez widzów Roch rozpłakał się na oczach całej Polski. Sporo osób zastanawia się jednak, czy relacja Krzyśka i Tori przetrwała po zakończeniu udziału w Hotelu Paradise 7. Dziewczyna postanowiła ostatnio dodać post na swoim Instagramie, w którym wypowiedziała się o udziale w programie. Czy dalej tworzy związek z Krzyśkiem? O tym nie napisała wprost. Jednak post nie brzmi do końca, jak wyznanie miłości, a raczej co najwyżej przyjaźni.

Nasza przygoda się skończyła 🍍🤍 ananaski nie mówią pa, lecz do zobaczenia ✨@klaudia_el_dursi dzięki za upiększenie jednej z naszych ulubionych fotek 🤪

Była to przepiękna podróż.. dużo emocji, stresu, wrażeń, wspomnień. Mieliśmy wspaniałe i również smutne chwile, ale to wszystko nas tylko bardziej wzmocniło.Moment, który zapamiętałam najbardziej to powrót @krzysiek.hotelparadise7 była to jedna z piękniejszych chwil.Dziękuje, ze mogłam nawiązać tak wyjątkowe relacje, które wiem, ze po hotelu się utrzymają.Jestem naprawdę szczęśliwa, ze mogłam być tu razem z Ananaskiem 🍍 i wspólnie tez opuścić raj. Wiem, że w życiu nic nie się dzieje bez powodu, a ja mam przy sobie osobę na którą wiem, ze mogę liczyć w każdej chwili i on na mnie również.Wychodzimy z hotelu RAZEM silniejsi, z podsniesioną głową, świeżą energią i największa wygraną 🤍 (...) Natomiast wiem także, że nie zatraciłam siebie w tym wszystkim, nauczyłam sie, ze podstawa każdej relacji jest komunikacja, aby wierzyć w siebie nawet, jeśli inni tego nie robią, aby cenić zaufanie jakie dajemy innym, aby cenić czas jaki mamy i pielęgnować prawdziwe relacje, bo jest to coś bezcennego. Za pieniądze nie kupimy prawdziwego przyjaciela „Nie bogactwo jest przyjacielem, ale przyjaciel bogactwem”

Największe skarby świata nie są nic warte, kiedy nie masz się z kim nimi podzielić i nie masz się z kim podzielić radością z ich posiadania.

- czytamy na profilu Tori.

Czy to przyjaźń, czy to jest kochanie? O tym dowiemy się zapewne oficjalnie po zakończeniu emisji Hotelu Paradise 7. A wielki finał programu już w czwartek, 9 listopada w TVN7 i Player.pl o 20:00.

Polacy na Eurowizji. Quiz dla największych fanów. Pamiętasz, jak sobie poradzili?

Pytanie 1 z 10
Justyna Steczkowska