telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek w końcu pożegna się z programem? Chyba nikt nie ma już złudzeń

2024-03-18 17:18

Rajskie rozdanie w Hotel Paradise 8 zbliża się wielkimi krokami. To ono zadecyduje, kto odpadnie z programu i (zgodnie z nowymi zasadami) nie będzie już mógł do niego wrócić. Choć wszystko na razie owiane jest jeszcze wielką tajemnicą, to widzowie nie mają już najmniejszych wątpliwości. To Bartek powinien wylecieć.

Hotel Paradise 8: Bartek wróci do domu?

Rajskie rozdanie w programie Hotel Paradise 8 to ten moment, gdy serca uczestników biją szybciej, nie tylko z podekscytowania. Wiele osób w nerwach oczekuje bowiem, czym zakończy się dla nich to wydarzenie. Tym bardziej, że w Hotel Paradise 8 obowiązuje prosta zasada - wylatujesz, to nie wracasz. Do tej pory w tym randkowym show powroty się zdarzały, jednak od nowej edycji rajskie rozdanie załatwia sprawę raz i na zawsze. Nic zatem dziwnego, że uczestnicy Hotel Paradise 8 mocno się przed nim stresują. Kto powinien mieć największe powody do obaw? Gdyby o tym, kto wraca do Polski decydowali widzowie, to z pewnością byłby to Bartek. Ten mocno podpadł bowiem fanom programu Hotel Paradise 8 i wiele osób uważa, że chłopak jest nieznośny. Czy to on pożegna się z randkowym reality show?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: rajskie rozdanie przed nami

Niewiele jest tak stresujących momentów w Hotel Paradise 8, jak rajskie rozdanie. To podczas niego dowiemy się bowiem, kto kończy swoją przygodę z programem. Widzowie nie mają złudzeń, że swoje rzeczy powinien spakować Bartek. Ten od wielu tygodni jest oceniany przez fanów show jako niemiły i narcystyczny. Sam Bartek postanowił się ostatnio nawet wypowiedzieć o swoim zachowaniu w Hotel Paradise 8. Jednak patrząc na komentarze pod postem na profilu programu z pytaniem o to - kto powinien opuścić rajską wyspę - chyba nikt nie ma wątpliwości.

Mam nadzieję, że Bartek, bo już się go słuchać nie da :/

Bartek lub Antek oni są nie do zniesienia 👎👎👎

Po dzisiejszym odcinku liczę, że wyleci Bartek. Tak jak lubiłam go od samego początku - jego żarty, sarkazm itp to teraz jest zupełnie inaczej. Mówi Luizie, że mu na niej zależy, a doskonale wie, że nie jest to prawda. Szkoda Luizy. Niczym sobie na to nie zasłużyła

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Czy przewidywania widzów się sprawdzą? O tym dowiecie się oglądając program od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.