telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek zniszczy życie Ady? Widzowie są wściekli na produkcję

2024-04-11 20:52

O tym, że program Hotel Paradise 8 dostarcza dużych emocji wiedzą wszyscy. Jednak chyba nikt nie spodziewał się na początku tego sezonu, że będzie dochodziło aż do takich akcji. Bartek zyskuje już miano bohatera gorszego nawet od Rocha. A widzowie obawiają się o zdrowie psychiczne uczestniczek show.

Hotel Paradise 8: Bartek nie ma hamulców

W poprzednim sezonie programu Hotel Paradise na pierwszy plan w każdym odcinku wysuwał się Roch. Ten zasłynął tym, że był rodziną jednej z wysoko postawionych osób w TVN. Uwagę przykuwał również tym, jak paskudnie traktował Łucję. O Rochu widzowie zdążyli już jednak zapomnieć. A przynajmniej częściowo. Gdy spojrzeli bowiem na zachowania Bartka z Hotel Paradise 8, to nagle wszystkie wspomnienia wróciły. Jednak nie brakuje głosów o tym, że Bartek jest nawet gorszy od Rocha. A to już prawdziwa sztuka. Fani Hotel Paradise 8 uważają bowiem, że w paskudny sposób traktował Luizę, a teraz swoje frustracje przelewa na kolejną dziewczynę. Buc, cham i toksyk - tak w skrócie Bartka z Hotel Paradise 8 określają fani programu. W komentarzach nie brakuje też słów pełnych zaniepokojenia.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Bartek niszczy Adę?

Widzowie już od kilku odcinków są zaniepokojeni tym, jak Bartek z Hotel Paradise 8 traktuje Adę. Jednak wydarzenia z ostatnich dni przechodzą wszystko. Dziewczyna nie kryje łez, a fani programu są oburzeni nie tylko tym, co robi Bartek, ale i brakiem reakcji produkcji. W komentarzach na profilu Hotel Paradise 8 nie brakuje obaw o stan psychiczny Ady i o to, czy po Bartku będzie sobie w stanie jakkolwiek poradzić bez pomocy specjalisty.

Oglądałam każdy sezon Hotelu Paradise, bywały różne momenty i osoby ale widząc płaczącą Ade w takim stanie po prostu mi samej chciało się płakać. Myślałam, że po sytuacji z Wiktoria produkcja się czegoś nauczyła, żeby dbać o komfort psychiczny jakkolwiek tych osób w hotelu ale nie. Uważam, że Bartek jest całkowicie skończony nie tylko w hotelu ale i poza:) Mam nadzieję, że nikt nigdy z nim nie będzie bo każdą dziewczynę wyniszczą psychicznie i traktuje gorzej niż śmiecia. Nigdy w życiu w historii całej telewizji nie spotkałam tak toksycznego faceta, który byłby takim chamem jak Bartek. Życzę aby karma wróciła. I do Bratka i do tych wszystkich ludzi tam ignorujący tak toksyczne zachowania Bartka.

Czy uczestnicy w tym programie poza nielicznymi wyjątkami mają deficyt empatii? Najpierw Luiza, teraz Ada, ale to Bartek dla nich jest fajny, a one są słabe psychicznie...

Produkcja widzę, że toleruje przemoc psychiczną, byle żeby oglądalność się zgadzała. Reszta nieważna. Obrzydliwe.

- piszą fani Hotel Paradise 8.

Czy produkcja powinna w końcu wyciągnąć konsekwencje wobec Bartka? I czy wreszcie się to wydarzy? O tym przekonamy się w nowych odcinkach programu. A te można oglądać od poniedziałku do czwartku w TVN7 i Playerze o 20:00.