telewizja

Hotel Paradise 8: nowa uczestniczka wywołała burzę. Aż trudno uwierzyć, jak zareagowali widzowie

2024-04-12 0:18

W programie Hotel Paradise 8 ostatnio nie brakuje emocji. Widzowie na bieżąco komentują show w Internecie i nie kryją często swojego zażenowania i rozgoryczenia. To wynika przede wszystkim z zachowania Bartka. Jednak ostatnio duże emocje wzbudziło coś zupełnie innego. Do show dołączyła bowiem nowa uczestniczka.

Hotel Paradise 8: nowa uczestniczka podzieliła widzów

Ta edycja programu Hotel Paradise zapisze się w historii jako jedna z najbardziej krytykowanych (a wydawało się, że siódmego sezonu nic nie przebije). W programie nie brakuje bowiem dram, płaczu i sytuacji, przy których zdaniem widzów powinna zareagować produkcja. Bo choć np. Roch został wspomnieniem siódmego sezonu, to w Hotel Paradise 8 oglądamy Bartka, który wzbudza negatywne emocje i zdaniem oglądających źle traktuje swoje partnerki. Jednak nie tylko on nie jest nieskazitelny. Obrywa się większości uczestników. Widzowie liczyli na to, że jakaś zmiana czeka nas, jeśli w programie pojawi się nowa twarz. I taka wkroczyła ostatnio do programu. W show pojawiła się bowiem Ksenia. Jednak ta również nie przypadła widzom szczególnie do gustu. Aż trudno uwierzyć o co poszło.

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Ksenia hejtowana przez widzów

Ksenia, która dołączyła do Hotel Paradise 8 ma 25 lat i pochodzi z Ukrainy. Na co dzień mieszka w Warszawie. Jej pasją jest fotografia, a także praca jako modelka. Co można powiedzieć jeszcze o Ksenii? To dziewczyna, która jest ambitna, pewna siebie i pełna determinacji. Jednak nie brakuje jej i delikatnej strony. Wydawać by się mogło, że wszystko jest idealnie. Jednak widzowie Hotel Paradise 8 i tak nie byli do końca zadowoleni.

No na żywo w hotelu wygląda zupełnie inaczej , chyba przerobione te foty..

To ta sama ? W odcinku zupełnie inaczej wyglada

Szczerze . To jakby tej dziewczyny nie było w programie 🤷🏻‍♀️ Przy takich charakterach jakie są teraz w hp to Ksenia jest tam „niewidzialna”

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Czy Ksenia odnajdzie się w programie? I przede wszystkim - czy uda się jej stworzyć fajną relację? Tego dowiecie się z nowych odcinków Hotel Paradise 8. Te jak zawsze można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w Playerze i TVN7.