telewizja

Hotel Paradise 8: takiego kroku ze strony Ady nikt się nie spodziewał. W Internecie aż huczy

2024-04-15 13:23

Ada i Bartek to para, która wzbudza ostatnio w programie Hotel Paradise 8 ogromne emocje. Dziewczyna zdaniem widzów jest strasznie traktowana przez chłopaka, a produkcja zdaje się z tym nic nie robić. Nawet, gdy Ada płacze na ekranie. Teraz sama uczestniczka postanowiła zaskoczyć. Oglądający nie mogą wyjść ze zdziwienia.

Hotel Paradise 8: Bartek źle traktuje Adę

Widzowie programu Hotel Paradise 8 w ostatnich tygodnia niezwykle mocno przeżywają nowe odcinki tego reality show. Choć na początku sezonu narzekali, że na rajskiej wyspie nic się nie dzieje, to raczej nie pisali tych słów, by oglądać to, co teraz widzimy na ekranie. Hotel Paradise 8 zamiast pokazywać piękne uczucia między uczestnikami i rodzącą się miłość, prezentuje nam bowiem raczej obrazki, które bardziej smucą, niż wzruszają. Wszystko za sprawą Bartka, który wyrósł na głównego wroga widzów programu Hotel Paradise 8. Ten już w pierwszych odcinkach pokazał pazurki. Jednak pierwsza lampka zaświeciła się u widzów, gdy źle traktował Luizę. Gdy ta odeszła z show, związał się z Adą. I tu przechodzi samego siebie. Na ekranie jest płacz dziewczyny i smutek. A produkcja zdaje się z tym nic nie robić, co mocno oburza widzów.

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: widzowie zaskoczeni zachowaniem Ady

Ostatnie zachowania Bartka w programie Hotel Paradise 8 mocno denerwują widzów. Ci w komentarzach są oburzeni, jak chłopak może się tak zachowywać i to w dodatku bez żadnej reakcji ze strony produkcji. Fani Hotel Paradise 8 domagają się usunięcia Bartka z programu i obawiają się o stan psychiczny Ady. Co na to sama dziewczyna? Jej zachowanie w nowym odcinku mocno zdziwiło niektórych.

Ada zwyczajnie w imię możliwości wygranej hotelu postanowiła dać soba pomiatać i się poniżać- co więcej prosić się Bartka o chwilę przytulenia po tym jak przez niego płakała bo nią pomiatał. Jak ktoś ma szacunek do siebie to tak jak Luiza czy Jessi odeszły z programu a nie za wszelką cenę wystawiają tyłek dla Bartka aby iść dalej. Uwłaczające

Ada najgorzej. Ciężko się ogląda kobietę, która dla ratowania "związku" poniża się i przeprasza, choć nie ma za co, w dodatku ofiarowuje gnębicielowi swoje ciało, by go ugłaskać. To była pokazówa życia w przemocowym związku.Ada, dziewczyno, nie idź tą drogą. Typ aż się świeci od czerwonych flag, a ty w to brniesz i dajesz mu kolejną szansę, bo między atakami złości jest miły i seksowny. Przykre.

oj tam przykro, nie przykro. Trochę zapominamy, że oni się sobie podobają. Potem wchodzi alkohol, chwila dobrej zabawy, pociąg seksualny i weź spokojnie zasnij obok. Poza tym, która DOROSŁA będąca w związku kobieta nie raz już machnęła ręką i nie ciągnęła konfliktu dla świętego spokoju? A Ada jest w programie , co podkresliła- cięzko w takich warunkach, bez wsparcia i mozliwości ucieczki ciągnąć konflikt. Co nie jest oczywiście dobre, ale nie ocenialabym jej tak źle.

- napisali w sieci fani Hotel Paradise 8.

Jak dalej potoczy się relacja Bartka i Ady? Czy dziewczyna uwolni się od niego? To możecie sprawdzić w nowych odcinkach Hotel Paradise 8, które nadawane są o 20:00 od poniedziałku do czwartku w TVN7 i Playerze.