Hotel Paradise: All Stars – uczestnicy polegli. Test wiedzy ogólnej ich pokonał

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise: All Stars – uczestnicy polegli. Test wiedzy ogólnej ich pokonał

Hotel Paradise: All Stars

Uczestnicy Hotelu Paradise: All Stars polegli. “Przepraszam Polsko”

2023-06-16 18:28

Hotel Paradise: All Stars budzi silne emocje, zarówno te pozytywne, jak i te nieco mniej. Uczestnicy zmierzyli się ostatnio z trudnym wyzwaniem, które okazało się być ponad ich siły. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki.

Hotel Paradise: All Stars to nie tylko błogie wylegiwanie się w słońcu i romantyczne randki. To też zacięta rywalizacja, wszelkiej maści intrygi i konflikty, a także wyzwania. W ostatnim odcinku pojawienie się Klaudii El Dursi zwiastowało katastrofę dla uczestników. Musieli oni bowiem wziąć udział w teście wiedzy ogólnej, a jak się okazało – mają SPORE braki.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise: All Stars – Łukasz wyleci z programu? “Jestem na ogromnym celowniku”

Hotel Paradise: All Stars – uczestnicy polegli. Test wiedzy ogólnej ich pokonał

W trakcie testu padły pytania z różnych dziedzin, w tym geografii i historii Polski. To właśnie te pytania przyniosły uczestnikom Hotelu Paradise największą hańbę (choć nie oszukujmy się, w poprzednich edycjach nie było wcale lepiej).

O ile wskazanie Peru jako stolicy Portugalii można jeszcze wybaczyć, tak “Oda do radości” jako hymn Polski wywołuje już ciarki żenady. Mieszkańcy rajskiego hotelu nie wiedzieli też, w którym roku Polska odzyskała niepodległość (padały warianty 1931, a nawet 1411). Sara nie kryła zmieszania i zwróciła się nawet do ojczyzny i rodaków z przeprosinami.

Dlaczego na takich banałach człowiek polega? Ale wstyd. Przepraszam Polsko – skwitowała uczestniczka.

Widzowie oczywiście nie omieszkali skomentować zaistniałej sytuacji i choć pojawiły się głosy pochwał dla Natalii, Mikołaja i Grzegorza, przeważają raczej prześmiewcze i negatywnie nacechowane wpisy. Oto kilka przykładowych:

- I Ci wszyscy ludzie mają prawa wyborcze 😱 Nic dziwnego, ze potem rządzą nami idioci 🙄 Nie róbcie proszę im tych quizów bo się robi żenująco a biedna Klaudia musi to wytrzymać 😁

- Można teraz dzieci straszyć: Jak się nie będziesz uczył to skończysz w hotelu paradise 🙃

- Powinni pozbawić ich obywatelstwa 😂😂😂😂 zastanawiam się czy poziom w szkołach coraz niższy czy poziom ignorancji wśród młodych ludzi🤔nie wiadomo czy się śmiać czy płakać🤔

- Ręce, nogi, cycki. Wszystko opadło.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX test wiedza ogólna