Hotele Paradise 7: Paweł jest tchórzem? Fani programu zjechali jego zachowanie

i

Autor: TVN

telewizja

Hotele Paradise 7: Paweł jest tchórzem? Fani programu zjechali jego zachowanie

2023-09-29 16:51

Paweł zachował się, jak ostatni tchórz i dał się wmanewrować w gierki reszty grupy w Hotelu Paradise 7? Tak uważają widzowie, którzy komentują zmagania uczestników w sieci. Tam mocno obrywa się jednak nie tylko Pawłowi, bo emocji w programie nie brakuje i za sprawą pozostałych mieszkańców raju. Fani show nie kryją emocji.

Hotel Paradise 7: Paweł największym tchórzem tej edycji?

Paweł z Hotelu Paradise 7 wyrasta ostatnio na jednego z najgorszego bohaterów programu. Choć mogłoby się wydawać, że przy Rochu jest to niemożliwe. A jednak - widzowie mają coraz bardziej dość tego uczestnika i jasno dają temu wyraz w sieci. Paweł nagrabił sobie swoimi ostatnimi decyzjami. A dokładniej to tym, że najpierw naobiecywał Łucji nie wiadomo czego, a potem najwyraźniej zapomniał o swoich obietnicach i zostawił dziewczynę samą. Czy tak zachowuje się prawdziwy facet? Zdaniem widzów Hotelu Paradise 7 - nie. Dlatego Paweł mocno obrywa od komentujących w sieci, którzy mocno po nim cisną, zarzucając, że dał się wmanewrować w gierki Rocha i mimo wieku wykazał się olbrzymią niedojrzałością. Co jeszcze zarzucają Pawłowi? W komentarzach jest grubo.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7: Paweł miażdżony przez widzów

Paweł raczej nie spodziewał się, że jego wybory i decyzja spowodują u widzów aż taką furię. A jednak. Z uczestnika, który może nie był ulubieńcem, ale i nie wzbudzał nadmiernie negatywnych emocji staje się on coraz mniej lubiany. Zresztą trudno się dziwić po tym, jak potraktował Łucję, która wśród pozostałych mieszkańców raju stała się kozłem ofiarnym. I m.in. za to obrywa się Pawłowi. Co piszą fani Hotelu Paradise 7 w sieci?

ALE TO JEST ROZCZAROWANIE …. Serio koleś po 30 dał sie zmanipulować bachorowi jakim jest ROCH 🤬🤯

Poczułam ten ból Łucji. Paweł... jesteś okropnym tchórzem!!!!!

Dorosły facet a dał się zmanipulować bandzie dzieciaków. Wstyd! To tylko pokazuje po co tutaj przyszedł. Nie po relacje a po to żeby utrzymać się jak najdłużej. Czuję mega zażenowanie.

- czytamy w komentarzach w sieci.

Jak dalej potoczą się losy Pawła w programie i czy Roch w końcu się doigra? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. Jeszcze we wrześniu można je śledzić od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl. W październiku widzów czekają natomiast zmiany.