Kanapka z ogórkiem z TikToka

i

Autor: screen/TikTok @camilllehill

Kanapka z ogórkiem podbija TikToka! Przepis wydaje się banalny "sekretem jest chleb"

2022-10-12 12:53

Ta aplikacja nie przestaje zaskakiwać! Co jakiś czas na TikToku pojawia się przepis, który opanowuje Internet i wszyscy chcą go odtworzyć po swojemu. Tym razem wiralem okazała się... kanapka z ogórkiem. Filmik obejrzało ponad 1,5 miliona osób. Co w niej takiego niezwykłego?

Viralowy przepis z TikToka

Jak zrobić najlepszą kanapkę na świecie? Taki tytuł ma na TikToku filmik, który wyświetliło już ponad 1,5 miliona osób. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, bo nieraz już aplikację podbijał jakiś przepis, ale tym razem internauci oszaleli na punkcie... kanapki z ogórkiem!

TikTokerka Camille ma niewiele ponad 30 tysięcy obserwujących. W swoim filmiku tłumaczy jak zrobić idealną jej zdaniem kanapkę. Podstawowym składnikiem jest świeży chleb, który kupuje w lokalnej piekarni. Kroi z niego dwie duże kromki. Oprócz tego potrzebujemy masła, soli i pieprzu oraz oczywiście długiego, zielonego ogórka. Kromki chleba smaruje dużą ilością masła, ogórka kroi wzdłuż w bardzo grube plastry, a następnie soli go. Zaznacza, żeby nie przesadzić z solą, bo ogórek puści wodę i kanapka namoknie jak gąbka. Następnie dodaje bardzo dużą ilość pieprzu, zamyka kanapkę i... to wszystko! Wydaje się banalne, ale w komentarzach ludzie zachwycają się prostotą i smakiem dania.

CZYTAJ TAKŻE: Weronika z Love Island 6. odpowiada na pytania o kłamstwa Kuby "wszystkiego się dowiedziałam"

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Gwiazdy disco polo na TikToku! Zobacz najgorętsze konta popularnych wykonawców