Kombi „Ale co z tego” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-04-08 10:48 AM.
Kombi
Autor: Facebook.com/KombiLosowski

Tego zespołu nikomu nie trzeba przestawiać. Kombi to hity, które doskonale znają pokolenia Polaków. Lada dzień do fanów trafi kolejny singiel zapowiadający nową płytę. Piosenki „Ale co z tego” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM!

Zespół Kombi to już legenda polskiej muzyki. Charakterystyczne brzmienie oparte na syntezatorach Sławomira Łosowskiego lidera i założyciela KOMBI potrafi rozpoznać niemal każdy. Grupa w tym roku obchodzi jubileusz 45-lecia . Z tej okazji na rynku pojawi się nowa płyta. Pierwszym singlem zapowiadającym krążek był utwór „Minerał życia", kolejny pod tytułem „Ale co z tego” ukaże się lada dzień.

"Ale co z tego?" to drugi singiel zapowiadający nową płytę KOMBI 💿 i możemy zdradzić... spodziewajcie się niespodziewanego! - zapowiada zespół Kombi na Facebooku.

Premiera najnowszego singla zespołu Kombi 9 kwietnia. Zanim utwór razem z teledyskiem trafi do sieci będzie można go posłuchać w radiu. Kombi „Ale co z tego” przedpremierowo tylko w VOX FM w czwartek, 8 kwietnia po 20:15!