telewizja

Love Island 8: fani programu zarzucają ostrą manipulację. Nie spodobał się im odcinek

2023-09-22 16:50

Ostatni odcinek "Love Island. Wyspa miłości" miał zderzyć uczestników z komentarzami widzów na swój temat. To właśnie na ten element programu oglądający czekali najbardziej i... rozczarowali się. Po najnowszym przeglądzie wydarzeń z wyspy miłości nie brakuje głosów, zarzucających produkcji manipulację i słaby montaż.

Love Island 8: widzowie rozczarowani

To miał być jeden z najciekawszych odcinków Love Island 8. A przynajmniej tego oczekiwali widzowie. W programie miały bowiem zostać pokazane komentarze na temat uczestników, które napisali sami fani programu. I zostały... Jednak zdaniem oglądających opinie na temat wyspiątek zostały dobrane w zmanipulowany i nieoddający rzeczywistości sposób. W dodatku sam segment programu, który został poświęcony na reakcje uczestników na komentarze, w ocenie widzów był zdecydowanie za krótki. W opiniach zamieszczonych po odcinku nie brakuje negatywnych głosów nie tylko na temat produkcji programu i montażystów, ale nawet samej prowadzącej program Karoliny Gilon. Oglądający nie gryźli się w język i jasno dali do zrozumienia, co uważają o takim doborze materiałów do odcinka i o zdaniach wygłaszanych przez prezenterkę.

Playboys & Top Girls - A wszystko to... bo Ciebie kocham! | Duety Jakich Świat Nie Słyszał

Love Island 8: ostre komentarze po odcinku

W komentarzach po najnowszym odcinku Love Island widzowie zarzucili produkcji, że stanowczo za krótko pokazywane były opinie nt. uczestników. Zdaniem oglądających za wiele czasu poświęcono natomiast na (ich zdaniem) niewiele wnoszące zabawy. Sam dobór komentarzy nt. wyspiątek miał być natomiast mocno nietrafiony.

A tak w ogóle to komentarze wybrane nie wiem po co.. chyba żeby Wera poczuła się jeszcze pewniej i robiła z siebie jeszcze większa żenadę. O Laurze za to jesy dużo pozytywnych komentarzy a wybrali chamski

Ej przyznać się kto napisał o Laurze że jest irytująca?😮 Przecież to najfajniejsza, najszczersza i najsympatyczniejsza osoba na wyspie❤️ Przyznać się i odszczekać prozę!

Oczywiście komentarze wyczytane uczestnikom zostały wybrane totalnie od czapy xd

Wolałabym oglądać wszystkie pytania od widzów niz kilkuminutowe klepanie po tyłku 🙃🙃🙃

- czytamy w komentarzach.

Czy produkcja się poprawi i kolejny odcinek bardziej spodoba się widzom? O tym można dowiedzieć się od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o 21:00.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ