Love Island 8 – finał jest bliski. Kto zawalczy o wygraną?

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Love Island 8 – finał jest bliski. Kto zawalczy o wygraną?

Koniec jest bliski

Love Island 8: kto zawalczy w finale? Widzowie mają już dwa typy

2023-10-10 22:31

Finał 8. edycji “Love Island” zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni poznamy wielkich wygranych, ale kto ostatecznie zawalczy o nagrodę? Widzowie obstawiają już swoich faworytów i na prowadzenie wysuwają się dwie pary.

To był, w sumie jeszcze jest, wyjątkowo gorący sezon reality show. Zarówno “Love Island 8” jak i “Hotel Paradise 7” zbierają cięgi, wzbudzają kontrowersje i wywołują wielkie emocje, choć niestety rzadko kiedy te pozytywne. W obu formatach zaprezentowali nam się tym razem wyjątkowo “trudni” uczestnicy, a widzowie niejednokrotnie apelowali już o reakcje producentów (zwłaszcza w przypadku produkcji TVN). W sieci aż roi się od wpisów, że to najgorsze edycje ever, ale znaleźli się oczywiście tacy, którzy przypadli internautom do gustu i to właśnie im kibicują w drodze do finału.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – wielki powrót starego uczestnika! “Po co takiego kotleta odgrzewać”?

Love Island 8 – finał jest bliski. Kto zawalczy o wygraną?

Z uwagi na nadciągający kres “Love Island 8”, widzowie rozpoczęli typowanie finałowych par. W komentarzach najczęściej możemy się natknąć na wpisy popierające dwa duety – Armina i Laurę oraz Żaki i Bartka.

- (o Arminie i Laurze – przyp. red.) Oni powinni wygrać ten program. Od początku są sobą zachwyceni, i nie było u nich żadnych Dram. Są Super i autentyczni. Trzymam za nich kciuki.

- (o Arminie i Laurze – przyp. red.) mysle, ze to jest najmocniejsza para ze wszytskich edycji ! Pieknie sie dopełniają ;) kibicuje najmocniej !

- (o Arminie i Laurze – przyp. red.) Jedyna para co powinna ta edycję wygrać 🔥👏

- Finał Jaqueline i Bartek oraz Laura i Armin ❤️

- Żaki i Bartek wyglądają na jedyną parę która może wejść do finału także wyboru nie ma, reszta par niestety do domu

- Laura i Armin oraz Bartek i Jagi to pary na FINAL są najlepsi trzymam kciuki za te pary

… czytamy w komentarzach.

Love Island 8 – finał. Kiedy emisja ostatniego odcinka?

Czy to rzeczywiście te pary znajdą się w finale? Kto wygra “Love Island 8”? Przekonamy się już wkrótce. Finałowy odcinek tegorocznej Wyspy Miłości ukaże się w sobotę 14 października 2023 roku, o godz. 21:00.

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.