telewizja

Love Island 8: Jaqueline i Bartek wygrają!? Te komentarze nie zostawiają wątpliwości

2023-10-14 15:43

Już tylko godziny dzielą nas od wielkiego finału Love Island 8. Do tego dnia fani programu odliczali z niecierpliwością, zastanawiając się, która z par zwycięży. Wiele wskazuje na to, że ósmą edycję randkowego show wygrają Jaqueline i Bartek. Dobitnie pokazują to komentarze, które można znaleźć na ich temat w sieci.

Love Island 8: kto wygra w finale programu?

Na ten dzień fani programu Love Island 8 czekali od tygodni. Przed nami wielki finał i w końcu dowiemy się, która para zwycięży w show. Przez kilkadziesiąt odcinków oglądaliśmy zmagania uczestników ósmej edycji Wyspy Miłości. Nie brakowało oczywiście emocji, bo jak wiadomo, w związkach nie zawsze jest kolorowo. Do wielkiego finału dostały się cztery pary. O zwycięstwo w Love Island 8 walczą Karolina i Rafał, Jaqueline i Bartek, Oliwia i Adam oraz Laura i Armin. Widzowie mają już swój typ i wskazali, która para ich zdaniem zwycięży w ósmej edycji randkowego show. Jasno typują, że będą to Jaqueline i Bartek. Ich miłość w ostatnich odcinkach programu wprost wylewa się przez ekran. A fani programu wylewają w komentarzach liczne wyrazy symapatii i wsparcia dla tej relacji.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Love Island 8: Jaqueline i Bartek zwyciężą w randkowym show?

Jaqueline i Bartek to para, która bardzo mocno przypadła do gustu widzom Love Island 8. Przez ostatnie tygodnie mogliśmy obserwować, jak ta dwójka prowadzi ze sobą dojrzałe rozmowy i poznaje się coraz lepiej. To bardzo mocno zaimponowało oglądającym ósmą edycję Love Island. Wspierali tę parę tak naprawdę przez cały sezon, a teraz zdaniem widzów Jaqueline i Bartek i powinni zwyciężyć w randkowym show. Czuć od nich prawdziwe emocje i uczucie, a ich zakochanie aż przebija przez ekrany telewizorów.

Idealnie dobrani 👏 kibicuje im , szczerzy, naturalni i sympatyczni do tego 😍

Jak wyjdą z programu i im się uda to będą chyba najfajniejsza najdojżalsza parą że wszystkich edycji 😍

Wydaje się, że to co czują Żaklina i Bartek, a przede wszystkim Bartek, jest prawdziwsze od relacji Laury i Armina

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy przewidywania widzów się sprawdzą i Jaqueline i Bartek wygrają Love Island 8? O tym przekonamy się już o 21:00 w TV4.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki