Będzie się działo

Love Island 8: szykuje się nowa para? Kuba chyba skradł serce Lori

2023-09-28 17:37

Przed nami nowy odcinek “Love Island 8”, a w nim dalsza część Casa Amore. Co się wydarzy? Czyżby szykowały się nowe pary i rozpady starych? Sprawdźcie, co już wiemy o nowym odcinku.

21. odcinek “Love Island 8” zapowiada dalsze emocje związane z największą próbą dla programowych par. Już dziś wieczorem dowiemy się, czy któreś z uczestników “pęknie” i wykaże się brakiem lojalności. Zapowiada się, że między niektórymi naprawdę zaiskrzy i pojawi się czas decyzji…

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Roch powinien wylecieć z programu? Widzowie go nienawidzą!

Love Island 8, odcinek 21 – co się wydarzy?

Dwie wille i dwa światy odkryją nowe oblicze Wyspy miłości. W Casa Amor dziewczyny podbijają serca chłopaków. Adam i Rafał nie mogą wyjść z zachwytu. W willi nowi Islanderzy oczarowali Weronikę i Lori.

Gorąca noc z nowymi mieszkańcami willi pokazał, że dziewczyny potrafią się bawić. Wszystkie zachwycone dżentelmenami komplementowały zachowania chłopaków. Panowie zaskoczyli je śniadaniem, kwiatami a potem wspólną zabawą. Weronika wreszcie poczuła swoje miejsce na ziemi w obecności Patryka, ale czy długo czar uniesień będzie działać? Kuba wśród fal zaśpiewał specjalnie dla Lori i chyba skradł jej serce. W Casa Amor panowie nie przestają być oczarowani. W Adama serce strzeliła strzała Amora. Czy Sofi dokonała dobrego wyboru? Dowiemy się wieczorem!

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: torebkowe skarby