Uczestnicy Love Island 8

i

Autor: Polsat

love island 8

Love Island 8 - tajemnica Karoliny i Marcina wyjdzie na jaw! Nad Wyspą miłości zebrały się ciemne chmury

2023-09-13 13:50

Przed nami kolejny, dziewiąty już odcinek Love Island Wyspa Miłości. W środę, 13 września będzie się działo! Rozmowa Karoliny i Arka wywoła spore zamieszanie. Z kolei relacja Weroniki i Adama coraz zawiśnie na włosku.

Nad Wyspą miłości zebrały się ciemne chmury. Karolina zwierzyła się Arkowi w zaufaniu o swoim kontakcie z Marcinem. Islander nie zachował w tajemnicy zwierzeń dziewczyny i porozmawiał o tym z Bartkiem.

Love Island - odcinek 9

Weronika coraz więcej zarzuca Adamowi: brak zainteresowania Islanderką, coraz mniej rozmów, chęci spędzania wspólnego czasu. Czy ta relacja ma szanse na przetrwanie? W dziewiątym odcinku uczestnicy randkowego show zagrają w grę „Ognista straż” pokazującą, który duet najlepiej ze sobą współpracuje.

Czytaj także: Namiętny pocałunek Karoliny i Laury w Love Island 8. Tego nikt się nie spodziewał

Love Island 8 - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny odcinek Love Island 8 już w środę 13 września o godz. 21:00 w TV4. Kolejne przygody Islanderów widzowie będą mogli śledzić przez następne 5 tygodni od poniedziałku do piątku i w niedziele, zawsze o tej samej porze. Najnowsze odcinki 8 sezonu "Love Island. Wyspa miłości” można oglądać w aplikacji Polsat Box Go.