Love Island 8: widzowie nie wierzą w miłość Armina i Laury. Wygląda na aktora i to dość słabego

i

Autor: materiały prasowe

telewizja

Love Island 8: widzowie nie wierzą w miłość Armina i Laury. "Wygląda na aktora i to dość słabego"

2023-10-13 13:06

Armin i Laura w ostatnich odcinkach Love Island 8 coraz mocniej się do siebie zbliżają. Nie brakuje też chwil, kiedy może wydawać się, że para wyraźnie ma się ku sobie. Czy jednak jest to prawdziwe uczucie, a może jedynie gra na potrzeby programu? Fani show mają swoją teorię. W komentarzach jest prawdziwa burza.

Love Island 8: Armin i Laura stworzą parę?

Uczestnicy Love Island 8 są już na ostatniej prostej do finału. Przez ostatnich kilka tygodni mogliśmy śledzić ich losy i z wypiekami na twarzach zastanawiać się, kto zwycięży program i czy uczestnicy faktycznie odnajdą miłość swojego życia. Przez program przewinęło się wiele par, jednak do ostatnich odcinków dotrwali tylko najlepsi. A to oczywiście po mnóstwie dram, które wydarzyły się po drodze. W Love Island 8 ostali się m.in. Armin i Laura. Część widzów uważa, że i on i ona idealnie do siebie pasują. To m.in. po licznych rozmowach, które odbyła ze sobą ta dwójka uczestników. Jednak nie brakuje i głosów, z których wynika, że wszystko jest tylko marną grą. Ba, jest ich nawet więcej, niż tych, których wspierają tę dwójkę. W komentarzach jest prawdziwa burza.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Love Island 8: Armin udaje zakochanego?

Fani Love Island 8 wskazują, że Laura jest zapatrzona w Armina, jak w obrazek. Wydawać by się mogło, ze dziewczyna odda wszystko, żeby tylko stworzyć z nim znakomitą relację. Czujne oko widzów dostrzega jednak, że mężczyzna, choć oficjalnie okazuje jakieś uczucia, to w rzeczywistości raczej tylko udaje, niż faktycznie ma motyle w brzuchu i przyspieszone bicie serca. Fani jasno wyjaśniają Armina w swoich opiniach w sieci. I nie gryzą się przy tym w język.

Czy tylko ja mu nie ufam?

wszyscy zapomnieli jaki był na początku😂😂😂 przecież gość udają a chichrajaca się cały czas małolata się zabujała😂

Nie kupuję tego. Armin wygląda mi na aktora i to dość słabego 😑😑

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy Armin faktycznie tylko udaje, a Laura jest zapatrzona w niego, jak w obrazek bez żadnej refleksji? A może jednak stworzą znakomity związek? O tym z pewnością dowiemy się w kolejnych odcinkach Love Island 8. Te możecie oglądać jeszcze kilka dni na antenie TV4 o godzinie 21:00.