telewizja

Love Island 8: widzowie oburzeni wynikami. Nie tak wyobrażali sobie finał

2023-10-13 19:53

Coraz mniej czasu dzieli nas od wielkiego finału Love Island 8. W sobotę dowiemy się, kto zwycięży w show i zgarnie główną nagrodę. I choć w tym momencie wszyscy powinni się raczej cieszyć i oczekiwać z niecierpliwością na odcinek finałowy, to nie brakuje widzów, którzy są oburzeni, bo nie tak to sobie wyobrażali.

Love Island 8: wielki finał już niebawem

Jesteśmy już na ostatniej prostej przed wielkim finałem Love Island 8. Po wielotygodniowej przygodzie uczestnicy w końcu dotarli do wymarzonego przystanku w postaci głosowania widzów, którzy zdecydują o tym, która para zwycięży w show. W tym oczywiście w ostatnim czasie nie brakowało dram. Podobnie zresztą było w konkurencyjnym Hotelu Paradise 7. Widzowie obu formatów mogli oglądać knucie, a także uczestników, którzy często zachowują się nie fair w stosunku do pozostałych. To oczywiście nie przechodziło bez echa u oglądających program, którzy wyrobili sobie zdanie o konkretnych bohaterach. Sporo emocji przyniosły też ostatnie odcinki, w których wybrano pary, który przeszły do finału. Nie obyło się bez opinii na ten temat w sieci. Sporo osób jest rozczarowanych.

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Love Island 8: widzowie nie tak wyobrażali sobie finał

Na parę chwil przed finałem Love Island 8 z programem musieli rozstać się Albert i Sofi. Tym samym w ostatnim odcinku Love Island 8, w którym poznamy zwycięzcę show, zobaczymy cztery pary. To Karolina i Rafał, Jaquelina i Bartek, Oliwia i Adam, oraz Laura i Armin. Ten skład nie przypadł szczególnie mocno do gustu widzom Love Island 8. Ci dość mocno wyrazili się na ten temat w swoich opiniach w sieci.

Produkcjo !!! Może bądźcie fer w stosunku do nas, widzow, pokażcie jak procentowo wyglądało głosowanie. Nie wierzę, że Karolinka i Rafałek ( dwie pomyłki tej edycji ) dostali mniej głosów niż Sofi i Albert!!! Kłamiecie jak z nut...a nas macie za skończonych debili

Dla mnie program się skonczył jak odeszła Werka. Nuda, nuda i wielkie nieporozumienie co do Karoliny i Rafała w finale…🙈 Wczorajszego odcinka już nawet nie oglądałam.

powinny odpaść 2 pary,4 w finale to już tłok i Karolina zdecydowanie nie zasłużyła ,żeby się w nim znaleźć ,jedno wielkie nieporozumienie

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Kto zostanie wielkim zwycięzcą Love Island 8? Tego dowiemy się podczas finału, który już w sobotę o 21:00 w TV4.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki