telewizja

Love Island 9: Adrian na serio to zrobił. Widzom oczy wyszły z orbit

2024-03-06 21:08

Zanosi się na to, że Love Island 9 mocno zaskoczy nas w tym sezonie. Choć po poprzednich edycjach tego miłosnego formatu, chyba nikogo to już nie dziwi. Tym razem w programie widzów zszokował Adrian. W komentarzach zrobiło się gorąco. A wszystko rozbiło się o jedną, z pozoru całkowicie normalną czynność.

Love Island 9: Adrian irytuje widzów

Choć program Love Island 9 w zasadzie dopiero się zaczął, to już można odnieść wrażenie, że wydarzyło się w nim co najmniej tyle, jakbyśmy byli już w połowie sezonu. Widzowie zdążyli dość szybko wskazać swoje typy osób, których nie lubią, a także swoich faworytów do finału. To odmiana względem show Hotel Paradise 8, które zostało zjechane przez oglądających od góry do dołu. Ich zdaniem Hotel Paradise 8 w tym sezonie jest bowiem po prostu nudny. Na wyspie miłości póki co zanosi się na to, że czeka nas sporo przygód. Ale i irytacji. Widzom dość mocno w Love Island 9 na nerwy zadziałała już Zuza, która nie mówi czystą polszczyzną, przez co niektórzy fani programu jej nie rozumieją. Nie potrafią też do końca zrozumieć Adriana. Jednak jego z innego powodu. Chłopak już, któryś raz powtarza bowiem w Love Island 9 jakie studia skończył. Jakby tego było mało - ostatnio zaskoczył widzów czymś jeszcze.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: Adrian wykonał nietypową czynność?

Wydawać by się mogło, że przyczepić do kogoś można się najprędzej za to, że coś powie. Właśnie - wydawać. Fani programu Love Island 9 udowadniają bowiem, że powodem komentarza może być tak naprawdę wszystko. Ostatni odcinek ich ulubionego programu zaskoczył ich bowiem w związku z zachowaniem Adriana. I jeśli myśleliście, że znowu poszło o to, jak przechwala się w Love Island 9 tym, czego to on w życiu nie robił, to jesteście w błędzie. Chodzi bowiem o jego... nogi!

Ta noga na nogę u Adriana 💆

Też mi się to rzuciło w oczy 🤣🤣🤣

Myślałam, że to ja mam już tylko jakieś spaczenie😂

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy to faktycznie lekko nietypowa sytuacja? A może widzowie szukają już powodu, żeby doczepić się do wszystkiego? To zostawiamy Waszej ocenie. Nowe odcinki Love Island 9 możecie z kolei oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.