wyspa miłości

Love Island 9: Adrian wyleci z programu?! Krąg ognia wszystko wyjaśnił

2024-03-26 14:07

Tak emocjonującego odcinka Love Island 9 dawno nie było. Choć w programie już od początku tego sezonu jest grubo, to zanosi się na to, że czeka nas przełomowa zmiana. W willi pojawi się bowiem Karolina Gilon, a to może oznaczać tylko jedno - pora na Krąg ognia. Czy Adrian w końcu opuści program?

Love Island 9: Adrian wyleci z programu?

Chcieliście emocji? Będą emocje! W nowym odcinku Love Island 9 czeka nas wiele zaskoczeń i mocnych zwrotów akcji. Ale to chyba nie powinno nikogo dziwić. Love Island 9 nie od dziś zapewnia nam roller coaster wrażeń, a hasłem przewodnim jest "spodziewaj się niespodziewanego". I tak faktycznie będzie. Ostatnie dni dla wyspiątek były mocno niespokojne. Z programu na własne życzenie odeszła Emi, niespodziewanie z powrotem weszła do niego Patrycja, bo tak zadecydował Dan. Ale to nie koniec zaskoczeń w życiu islanderów. Już w dzisiejszym odcinku Love Island 9 w willi pojawi się Karolina Gilon. Co to może oznaczać? Kłopoty! Pora na Krąg ognia. Zaczynamy, więc przetasowania w parach. Jak skończą się one dla islanderów? Fani programu mają już pewien typ na wynik tego wydarzenia.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: Adrian pożegna się z wyspą?

Adrian niemal od początku tego sezonu Love Island 9 działa widzom na nerwy. Najpierw irytował ich ciągłym powtarzaniem tego, co jest dla niego ważne w życiu. Potem jednak z irytacji widzowie przeszli do mocnej niechęci wobec Adriana. Ten przekonywał bowiem o swoim mocnym przywiązaniu do Wiki. A potem, gdy ta wyleciała z wyspy - zaczął zabawiać się z innymi dziewczynami. Czy tak robi zakochany chłopak czy player? Widzowie Love Island 9 nie mieli wątpliwości. I dlatego to właśnie Adrian ich zdaniem powinien pożegnać się z szansami na wygraną.

Co się stało ze wiki na końcu i Adrian opuszcza wyspę , czyżby ona na niego tam czekała

On wypad,ona wchodzi

będzie śmiesznie jak Adrian odejdzie a ona zostanie przywrócona 😂😂

Z czym są związane te komentarze widzów? Ze zwiastunem nowego odcinka Love Island 9. W tym możemy zobaczyć Wiki. Jej wejście do willi wydaje się mocno prawdopodobne. Czy w programie w końcu nastanie porządek? O tym przekonamy się o 22:00 w TV4. A program Love Island 9 można śledzić od niedzieli do piątku.