wyspa miłości

Love Island 9: Asia zaliczyła potężną wpadkę. Fani nie mieli litości

2024-04-10 17:48

Ostatnie odcinki programu Love Island 9 to prawdziwy emocjonalny roller coaster. W tej edycji już od początku sporo się działo, jednak ostatnie dni przechodzą wszystko. W przypadku niektórych miłość aż wylewa się z ekranu, u innych nie dzieje się najlepiej. Są też tacy, którzy zaliczają wpadki. Taka przydarzyła się ostatnio Asi.

Love Island 9: Asia naprawdę to zrobiła

Love Island 9 trwa najgorętszy tydzień od początku tego sezonu. Wszystko dlatego, że już niebawem dowiemy się, która z par zwycięży program. Nic zatem dziwnego, że uczestnicy dwoją się i troją, by wypaść w show, jak najlepiej. Słodkie gesty, miłe słówka i wyjątkowe kolacje - tak wygląda ostatnio rzeczywistość islanderów. Jednak w tej gorącej, miłosnej atmosferze okazuje się, że można zaliczyć poważną wpadkę. I o dziwo tym razem nie chodzi o Dana, który w ostatnim czasie jest bardzo negatywnie oceniany przez widzów. Wtopę zdaniem komentujących w Love Island 9 tym razem zaliczyła Asia. Aż trudno uwierzyć, że przez usta przeszły jej takie słowa w odpowiedzi na miłosne wyznanie. Widzowie w komentarzach aż zdębieli ze zdumienia. Co dziewczyna powiedziała Rafałowi?

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Love Island 9: Asia oburzyła widzów

Asia już od kiedy pojawiła się w programie Love Island 9 wzbudzała u widzów mieszane uczucia. Jednak ostatnio zdaniem widzów przeszła samą siebie. Poszło o zdanie, które wypowiedziała w odpowiedzi na wyznanie miłosne ze strony Rafała. Ten powiedział do dziewczyny "zakochałem się w Tobie". Co odpowiedziała Asia? "Dziękuję" - i to właśnie te słowa oburzyły widzów Love Island 9.

Rafał: bardzo się w Tobie zakochalem. Asia: dziękuję 🤣🤣🤣👏 standardzik

Szkoda mi Rafała :((( Asia nie czuje tego samego, Asia ma go głęboko gdzieś

Rafał powinien wygrać, ale bez Asi

- napisali fani w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy Asia faktycznie nic nie czuje do Rafała? A może jednak widzowie programu wyolbrzymili całą sytuację? Tego, czy coś będzie z tej relacji dowiecie się z nowych odcinków Love Island 9, które można oglądać od niedzieli do piątku o 22:00 w TV4.

Listen on Spreaker.