wyspa miłości

Love Island 9: Dan wyleci z programu za złamanie regulaminu? Fani show go przejrzeli

2024-04-08 22:49

Raz chciał odejść już sam, a czy teraz odpadnie z programu za złamanie regulaminu? Mowa o Danie, czyli jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników Love Island 9. Ten zdaniem widzów powinien wylecieć z randkowego reality show. Powód może być dla niektórych dużym zaskoczeniem. Czy fani mają rację?

Love Island 9: Dan złamał regulamin?

Regulamin w programie Love Island 9 to rzecz święta. Uczestnicy, którzy chcą utrzymać się w randkowym reality show muszą go przestrzegać, bo inaczej wylecą z show. W przypadku każdego telewizyjnego programu regulamin skonstruowany jest inaczej. Uczestnicy podpisują go jeszcze przed rozpoczęciem nagrań i muszą go bezwzględnie przestrzegać. Po co? Chociażby po to, żeby nie musieć płacić wysokiej kary albo po prostu nie wylecieć z show. Ostatnio o tym, jak kluczowe jest trzymanie się zasad w Love Island 9 mogli przekonać się Nicole i Mateusz. Prowadząca Love Island 9 Karolina Gilon ujawniła, że złamali oni regulamin gry. Mieli umówić się na to, że będą tworzyli parę w randkowym reality show. Z tego też powodu musieli opuścić wyspę miłości. Okazuje się jednak, że zdaniem widzów nie tylko oni powinni wylecieć, ale i Dan. Dlaczego?

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: Dan powinien odpaść?

Mateusz z programu Love Island 9 miał być na tyle nierozważny, że o całym swoim planie na zostanie w randkowym reality show miał opowiedzieć Danowi. To właśnie jego o szczegóły rozmowy z Matim dopytywała w ostatnim odcinku Karolina Gilon. Choć początkowo Dan raczej dość niechętnie mówił o wszystkim, z czasem się jednak otworzył. A w komentarzach na profilu Love Island 9 zapanowała prawdziwa burza. Widzowie nie tylko nie szanują Dana, ale i uważają, że powinien on odpaść z programu.

No to Dan wypad za trzymanie łamania regulaminu w tajemnicy 💁‍♀️

Dan ma nowy zawód - Sprzedawca 😂😂😂

Za ukrywanie złamania regulaminu też powinien wylecieć...

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy produkcja wyciągnie wnioski z sugestii widzów? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach. A te możecie niezmiennie oglądać od niedzieli do piątku na antenie TV4 o 22:00.