wyspa miłości

Love Island 9: Jarek i Zuza opuszczą wyspę miłości?! Fani są zrozpaczeni

2024-04-12 21:31

Na Love Island znowu nie zabraknie emocji! Jesteśmy już na ostatniej prostej przed finałem tego randkowego reality show. Wyspiątka udowodniły nam już, że są w stanie zapewnić roller coaster wrażeń. Taki czeka nas i w kolejnym odcinku. Czy Jarek i Zuza opuszczą program na ostatniej prostej przed finałem?!

Love Island 9: Jarek zaskoczy wszystkich

Fani programu Love Island 9 od początku tego sezonu nie mogli narzekać na brak wrażeń. Już od pierwszych odcinków wyspiątka nie miały żadnych hamulców. Były buziaki, w tym nawet w trójkącie. Potem mnóstwo emocji dostarczał nam Adrian "studiuję prawo", a także Dan, który groził, że odejdzie z programu. Ostatnie odcinki Love Island 9 poszły jednak jeszcze o krok dalej. Widzowie odkryli prawdę o niektórych uczestnikach. A także w swoim głosowaniu mogli zdecydować, które z dwóch par opuszczą program jeszcze przed finałem. Tego werdyktu nadal jednak nie poznaliśmy. Zanosi się jednak na to, że w przedostatnim odcinku przed finałem rozstaniemy się z jedną parą na jej własne życzenie. W dodatku z faworytami widzów do wygranej. Czy Jarek i Zuza opuszczą Love Island 9?!

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Love Island 9: Jarek i Zuza odejdą z programu?

W tej edycji programu Love Island 9 nie brakowało emocji. I niestety mnóstwo było także czarnych charakterów. Widzowie nie mieli najłatwiejszego wyboru, by zdecydować, która para jest ich ulubioną. Niemal każdy miał bowiem coś za uszami. Mimo to - Jarek i Zuza w Love Island 9 mocno przypadli im do gustu. Byli nawet typowani przez widzów na zwycięzców tej edycji. Zwiastun ostatniego odcinka mocno zaniepokoił jednak fanów programu. Jarek powiedział w nim, że fajnie było poznać uczestników i wszystkim dziękuje. Wyspiątka nie dowierzały. Widzowie jeszcze bardziej.

Jeżeli Jarek z Zuza wyjdą to możecie odwoływać finał

Produkcja!!! Proszę pokazać komentarze Zuzi i Jarkowi ile mają wsparcia. Niech się nie poddają!!! Są najbardziej normalną parą!!! Przez tyle czasu szacunek do siebie na najwyższym poziomie!!!

Zuza z Jarkiem i tak już wygrali: SIEBIE NAWZAJEM ❤️

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy Jarek i Zuza faktycznie opuszczą program na chwilę przed finałem?! O tym dowiecie się z najnowszego odcinka Love Island 9 o 22:00 w TV4.