wyspa miłości

Love Island 9: Mateusz ostro zaszedł widzom za skórę. Źle się to dla niego skończy

2024-04-11 19:29

Już w niedzielę odbędzie się wielki finał programu Love Island 9. A na wyspie miłości robi się coraz goręcej. Mateusz ostatnio po raz kolejny mocno podpadł widzom. Tym razem może się to dla niego skończyć poważnymi konsekwencjami. Oglądający randkowe reality show mogą mu bowiem prędko nie wybaczyć.

Love Island 9: Mateusz się pogrąża

Logika podpowiadałaby, że w ostatnim tygodniu programu Love Island 9 wypadłoby się zachowywać, jak najlepiej. Choć widzowie potrafią czepiać się najdrobniejszych szczegółów, to często po czasie o nich zapominają. Byłaby, więc szansa na to, że nie pamiętają już tego, co działo się kilka tygodni temu. Jednak uczestnicy Love Island 9 chyba o tym nie pomyśleli. W momencie, gdy już w niedzielę będą się ważyły losy ich wygranej w randkowym reality show, niektórzy postanowili, że się pogrążą i pokażą z jak najgorszej strony. Na taki pomysł wpadli najwyraźniej Dan i Mateusz. Ci od kilku dni są coraz mocniej krytykowani przez widzów, którzy nie zostawiają suchej nitki na tych uczestnikach Love Island 9. Jakby tego było mało - wychodzi na to, że Mateusz może prędko pożałować swojego zachowania.

SZORT PAWELEC ROBIO ROBOTE SCHRONISKO

Love Island 9: Mateusz odpadnie z programu?

Ostatnie dni na wyspie miłości nie są zbyt korzystne dla Mateusza. Chłopak robi wszystko, żeby widzowie Love Island 9 byli rozczarowani jego postawą, a to raczej nie jest najlepsza droga do wygranej. Tym bardziej, że w ostatnim czasie oglądający show mieli zdecydować w głosowaniu o tym, które pary nie powinny dojść do finału Love Island 9. W komentarzach wskazywano m.in. Dana i jego partnerkę, a także Mateusza i jego drugą połówkę. Na profilu programu jest gorąco.

Ten Mateusz to jest hit. Do Dana mówi że Amanda jest toksyczna a do niej mówi że Dana zachowanie jest nieodpowiednie 😂

A co ten Mateusz się uje..ał Jarka i Zuzi 🤦‍♀️ Zazdrości chyba im że kasiorke mają szanse zgarnąć🙌 Weźcie ich juz wywalcie nieda sie tych dwoch typow Dan, Monte ogladac . Na co wy produkcjo czekacie 🤦‍♀️

Mateusz to chce wsztstkich skłócić. Okropny jest i chamski

- czytamy we wpisach fanów Love Island 9.

Czy Mateusz odpadnie na chwilę przed finałem? O tym dowiemy się zapewne już dziś lub w piątkowym odcinku Love Island 9. A ten, jak zawsze o 22:00 w TV4.