wyspa miłości

Love Island 9: Nicole to jeszcze większa kłamczucha niż Mateusz? Widzowie są zażenowani

2024-04-08 21:44

Ostatni odcinek programu Love Island 9 był chyba najgorętszym w tej edycji. Długo ukrywana tajemnica wyszła bowiem na jaw. Jaka? Że tak naprawdę Nicole i Mateusz mieli się ugadać na bycie parą w programie. Z tego też powodu opuścili wyspę miłości. Wyjątkowo żenująco wypadł w tej sytuacji Mateusz. Ale jeszcze bardziej Nicole.

Love Island 9: Nicole i Mateusz wylecieli z programu

Co to był za odcinek! W Love Island 9 doszło do złamania regulaminu. Program przyzwyczaił nas już do tego, że jest emocjonalnym roller coasterem, ale to, co odwaliło się w ostatnim epizodzie show przeszło chyba najśmielsze oczekiwania widzów. Niespodziewanie na wyspie miłości pojawiła się bowiem Karolina Gilon. I chyba nikt nie spodziewał się, że jej wizyta będzie zwiastowała aż takie konsekwencje. Prowadząca Love Island 9 ujawniła bowiem, że doszło do złamania regulaminu programu. A dokładniej to mieli to zrobić Nicole i Mateusz. Ci mieli umówić się ze sobą przed programem na to, że będą parą, a Mateusz miał wszystko wypaplać Danowi. Na wyspie miłości zrobiło się naprawdę gorąco. A Mateusz i Nicole musieli opuścić Love Island 9. Jednak jeszcze więcej emocji pojawiło się na live po programie.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: Nicole źle wypadła na live

W momencie, gdy uczestnicy opuszczają program Love Island 9, po odcinku odbywa się z nimi live na Instagramie programu. Nie inaczej było w przypadku Mateusza i Nicole. Ci mieli okazję wytłumaczyć się ze swojego zachowania i przeprosić widzów i uczestników. Jednak patrząc na komentarze, które pojawiły się pod transmisją, to coś tu chyba poszło nie tak. Choć po samym odcinku Love Island 9 największe baty od widzów zebrał Mateusz, to sam live pogrążył Nicole. Fani w komentarzach nie gryźli się w język.

Nicole: była jedna impreza Mateusz: imprez było wiele 😂

Ta małolata jest drażniąca podśmiechiwała non stop-słabe,klmala w oczy Karolinie, która wszystko wiedziała. Nawet posala jej koleżanka, że oni są ze sobą już 7 miesięcy. 🙌

Ona jest jeszcze większą ściemniarą niż On....

- czytamy na profilu Love Island 9.

Oj, było gorąco. Ale to z pewnością jeszcze nie koniec emocji w programie. A ten można śledzić w TV4 od niedzieli do piątku o 22:00.