wyspa miłości

Love Island 9: to te pary znajdą się w finale programu?! Nie każdy będzie zadowolony

2024-04-11 19:43

Po kilku tygodniach ogromnych emocji, już w najbliższą niedzielę poznamy najważniejszą decyzję w programie Love Island 9. A mianowicie - dowiemy się, która z par zwycięży w tym randkowym reality show. Na wyspie miłości zostało jeszcze kilka par. Jednak część z nich już niebawem wróci do Polski i pożegna się z kasą.

Love Island 9: kto jest w finale?

To zdecydowanie jeden z najgorętszych programów w wiosennej ramówce. Love Island 9 podgrzewało emocje widzów od kilku tygodni, doprowadzając ich do śmiechu, łez wzruszenia, a niejednokrotnie mocnej irytacji i zdenerwowania. Nic zresztą dziwnego. W tym randkowym reality show dewizą jest "spodziewaj się niespodziewanego", a stali widzowie Love Island 9 wiedzą, że program zawsze dostarcza emocjonalnego roller coastera. I tego w tej edycji show nie brakowało. Choć na wyspie miłości było wielu uczestników, którzy na długo zostaną w pamięci, to na Love Island zostało już tylko kilka par. To Zuzia i Jarek, Asia i Rafał, Patrycja i Robert, Amanda i Dan oraz Angelika i Mateusz. Które z nich przejdą do finału? Na oficjalne ogłoszenie musimy jeszcze chwilę poczekać, ale można mieć już pewne typy.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: kto wygra?

Produkcja programu Love Island 9 dba o to, żeby widzowie zostali przed ekranami do ostatniego momentu. Dlatego nadal oficjalnie nie wiemy jeszcze, kto znajdzie się w finale randkowego reality show. Ale można już obstawiać z dużą pewnością, kogo w nim nie będzie. Kilka dni temu na profilu programu pojawiło się głosowanie na 2 pary, których widzowie nie chcieliby zobaczyć w finale. Gdyby wyniki były zbieżne z komentarzami, to z show przed finałem rozstaliby się Amanda i Dan oraz Angelika i Mateusz. W tej sytuacji zostają nam Zuzia i Jarek, Asia i Rafał oraz Patrycja i Robert. Ponownie - gdyby kierować się tylko sympatią widzów w komentarzach, to pewnikiem do finału są Zuzia i Jarek. Która z par do nich dołączy? I czy faktycznie typowania widzów się sprawdzą? O tym przekonamy się w nowych odcinkach Love Island 9. Te jeszcze dziś, w piątek i niedzielę o 22:00 na antenie TV4.

Listen on Spreaker.