telewizja

Love Island 9: wyciekła szokująca prawda o Emi? Te komentarze mówią wszystko

2024-03-11 9:13

Love Island 9 rozkręca się na dobre. Uczestnicy coraz mocniej odpinają wrotki. A sam program wzbudza u widzów coraz większe emocje. Te wyzwalają też bohaterowie tego randkowego show. Ostatnio w komentarzach mocno zawrzało na temat Emi. Czy prawda na temat tej uczestniczki ujrzała światło dzienne?

Love Island 9: Emi krytykowana przez widzów

To już kolejny dzień, gdy możemy oglądać przygody uczestników programu Love Island 9. W tym znów sporo się dzieje, a już na pewno więcej, niż w Hotel Paradise 8. Nie brakuje pocałunków i pierwszych poważnych rozmów. Uczestnicy dobrali się w pary, jednak niebawem wszystko może rozpaść się za sprawą Arka. Fani programu Love Island 9 zdążyli już wybrać uczestników, których polubili oraz tych, którzy delikatnie mówiąc - nie przypadli im do gustu. Wśród bohaterek krytykowanych przez widzów jest m.in. Emi. Na temat tej uczestniczki widzowie nie przebierają w słowach w komentarzach i wyraźnie po niej jadą. Ostatnio pod wpisami na profilu programu pojawiły się zaskakujące wypowiedzi na temat Emi. Czy w życiu prywatnym zachowuje się w szokujący sposób? Te słowa mówią wiele.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: kim jest Emi?

Emi to uczestniczka Love Island 9, która wzbudza u widzów wyjątkowe emocje. Jednak ostatnio raczej bliżej im do negatywnych. A to uruchomiło niektórych z komentujących do tego, żeby zdobyć się na nietypowe słowa na temat Emi. Widzowie źle odbierają bowiem tę bohaterkę Love Island 9. Mało tego - niektórzy mieli mieć z nią styczność w życiu prywatnym. W komentarzach zrobiło się naprawdę grubo.

EMI zajeżdża mi cwaniactwem. Nie wiem czemu ale od początku źle z dziewczyny czytam. Mogę się mylić

to samo pomyślałam , poza tym również jestem z okolic gdzie ona mieszka i dużo o niej słyszałam ..

na żywo też odczytałam to z niej bo miałam okazję widzieć na żywo

- czytamy w komentarzach na profilu programu Love Island 9.

Czy fani programu mają rację co do Emi? A może nie do końca? To pozostawiamy Waszej ocenie. A nowe odcinki Love Island 9 można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.