wyspa miłości

Love Island 9: Zuza oddaliła się od Jarka. Trafiła do psychologa

2024-04-17 10:50

Love Island 9 już za nami, ale po programie również nie brakuje wrażeń. Za nami kilka tygodni emocjonalnego roller coastera, który został zwieńczony zwycięstwem Zuzy i Jarka. To ich widzowie uznali za najlepiej dobraną parę z potencjałem na przyszłość. Okazuje się jednak, że obecnie Jarek i Zuza nieco się od siebie oddalili.

Love Island 9: Zuza i Jarek po programie pojechali w swoją stronę

Zdaniem widzów nie było lepiej dopasowanej pary w Love Island 9, niż Zuza i Jarek. Ci regularnie, przez cały sezon zdobywali w komentarzach słowa uznania i wsparcia. Oglądający randkowe reality show mocno trzymali kciuki za tę dwójkę, wierząc, że uda się im stworzyć wspólną przyszłość. Nic zresztą dziwnego, oglądając Zuzę i Jarka w Love Island 9 można było odnieść wrażenie, że są oni w sobie naprawdę mocno zakochani. Dla nikogo nie było, więc chyba zaskoczeniem, że to właśnie Zuza i Jarek wygrali program Love Island 9. W ten sposób zyskali nie tylko siebie i miłość, ale także niezłą kasę. Okazuje się jednak, że choć w programie Jarek i Zuza przebywali ze sobą niemal 24 godziny na dobę, to obecnie nie spędzają czasu razem. Co się stało?

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Love Island 9: Jarek i Zuza czekają na spotkanie

Program Love Island 9 był sporym wyzwaniem dla uczestników. Ci przez całą dobę byli obserwowani przez kamery, a także czujnych telewidzów, który obserwowali, jak pomiędzy poszczególnymi uczestnikami rozkwita uczucie. To rozbłysło również między Zuzą i Jarkiem. Mimo to, para po zakończeniu programu Love Island 9 nie przebywa obecnie razem. Wszystko dlatego, że Zuza i Jarek musieli trochę ogarnąć swoje życie. Jarek pojechał do siebie, a Zuza do siebie, ale już mają w planach szybkie spotkanie. Zuza po zakończeniu programu postanowiła się też otworzyć przed widzami. Jak poinformowała na jednej ze swoich relacji - miała wizytę u psychologa, która skupiała się na temacie emocji. Dodała, że są one sygnałami alarmowymi, które lepiej jest oswoić, niż desperacko unikać lub kontrolować. Mamy nadzieję, że w przypadku relacji z Jarkiem z Love Island 9 Zuza będzie doświadczała tylko pozytywnych emocji. Powodzenia!