MiłyPan rozczulił internautów. To nagranie to coś przeuroczego. “Aleee słodko”

i

Autor: Screenshot Instagram/ najmilszypan MiłyPan rozczulił internautów. To nagranie to coś przeuroczego. “Aleee słodko”

Hity internetu

MiłyPan rozczulił internautów. To nagranie to coś przeuroczego. “Aleee słodko”

2023-06-21 21:25

MiłyPan pojawił się ostatnio na Festiwalu Smaku i Folkloru w miejscowości Karczunek, gdzie wystąpił w duecie, którego nikt się raczej nie spodziewał. Efekt? Przesłodki.

MiłyPan to gwiazdor disco polo i wokalista, który dał polskiej scenie muzycznej takie hity jak “Małolatki” i “Królowa”. Teraz piosenkarz zaszczycił swą obecnością jedną z miejscowości, gdzie odbywał się Festiwal Smaku i Folkloru. Podczas koncertu na scenie pojawił się jednak niespodziewany gość, który skradł całe show. Był nim 3-letni Oluś.

CZYTAJ TAKŻE: “Ona działa na mnie jak” w wersji… góralskiej? Ta wersja podbija sieć!

MiłyPan i Oluś, czyli duet, na jaki świat disco polo nie był gotów

W trakcie występu disco polowiec zaprosił na scenę chłopca, który – jak się okazało – jest wielkim fanem utworu “Hop Hop”. Chłopiec gwiazdorstwo ma ewidentnie we krwi, bo zamiast tremy, pokazał wielką odwagę i jeszcze większe pokłady charyzmy (o umiejętnościach tanecznych już nie wspominając).

Całe zajście spotkało się z entuzjastyczną reakcją publiczności, a nagranie ze wspólnego występu z Olusiem wylądowało w social mediach MiłegoPana. Reakcja internautów była chyba oczywista.

- Aleee słodko 🤩

- Przeurocze🥺

- Byłam tam i to było takie cute mały Oluś a już tancer😂💗😍 Poza tym koncert był przesuper!

… czytamy w komentarzach.

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX test wiedza ogólna